Konsultacijos

Balandžio 30 d.

Na štai ir viskas. Ką tik pradėjome judėti palengvėjimo link. Tiesa, šiandien dar visiškai gali to nesijausti. Ši diena vis dar gali būti sukrečiančiai sunki. Tai vis dar netekčių, priklausomybių, nusikaltimų laikas. Prireiks laiko kol galėsim atsikvėpti pilna krūtine. Niekas juk nepašoksta staiga sveikas iš sunkios ligos patalo. Todėl gegužę dar sulauksime sunkių dienų. O rimčiau atsipūsti bus galima nuo birželio vidurio. Tačiau bet kokiu atveju šiandien mes baigėme kopti į kalną ir pradedame leistis žemyn nuo jo. Ir šiandien jau galima save apdovanoti už išgyventus sunkumus. Kažkuo niekingai materialiu. Pavyzdžiui, brangiu rankinuku. Šios dienos sėkmės spalva juoda. Tačiau tikrai šiandien dar neverta eiti į vakarėlius, audringus susitikimus su draugais. Šiandien „aš tik šiek tiek išgersiu“ gali baigtis sunkia alkoholine koma. Tokią dieną alkoholio vartoti griežtai negalima. Tai nereiškia, kad privalote sėdėti vieni, kaip ir vakar, taip ir šiandien puikiai tiktų kokia fanatiška veikla, pavyzdžiui, aktyvus „sirgimas“ krepšinio varžybose ar pan.
Taip pat šiandien netinkamas laikas spręsti teisines problemas, užsiimti korupcija ir pan. Jūs įkliūsite už šiuos veiksmus ir gausite labai sunkią bausmę. Nes tai atlygio periodas. Deja, bet šiuo metu sprendžiant teisines problemas pasitaikys korumpuoti teisininkai ir pareigūnai. Tokius reikalus verčiau atidėti.
Ši diena gali atnešti galutinį suvokimą, kad esate ne toks kaip visi (jei esate), bet jei anksčiau tai kėlė skausmą, dabar pagaliau pamatysite savo grožį (bet kuria prasme) ir aplinkinių nuomonė nebeturės jokios reikšmės. Tik už tą laimę šampano taurės kelt kol kas nereikia, na kad nepragertumėt ar pan. Laimė mėgsta tylą. Apskritai ši diena gali atnešti gilius suvokimus. Pamenate, aš kalbėjau apie analogijas visur? Tai visatą irgi galima sulyginti su didžiuliu teatru ar kino filmu, o gal serialu. Ir jam žmonės tai tik aktoriai, vaidinantys dieviškąją komediją.O gal tiksliau būtų sakyti, kad visata susideda iš daugybės filmų? Žmogaus gyvenimas tai tarsi rolė viename filme po kito. Mirtis – tik užbaigtas vienas vaidmuo ir gimimu pradedamas kitas. Tik tiek, kad žmogus pamiršta, kad jis tik aktorius gyvenimo teatre ir dažnai pernelyg susitapatina su savo role. Jei jis tai atsimintų, suprastų, kad jo jaučiama kančia nėra tikra. Tai tik jo vaidinamas vaidmuo. Ir kai labai blogai, reikia sustoti ir pagalvoti, o gal filmo režisieriai iš manęs nereikalauja tos rolės pervaidinti? Gal aš turiu teisę improvizuoti ir pasukti savo herojų geresniu kelių.
Aiškių suvokimų!!!
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/nelaimes/2019/04/30/news/prie-cigonu-taboro-vilniuje-rastas-15-mecio-kunas-10168973/?fbclid=IwAR1m4DS2v0x623_mGvv_gY-xcTdN5QDxkZiLI2Uynwf_vQsKdHsNLQOWYE4

Eiti prie įrankių juostos