Konsultacijos

[:lt]Balandžio 30 d. – gegužės 2 d.[:]

[:lt]Po prastesnės savaitės einame į kur kas malonesnį savaitgalį. Teigiamas Veneros – Neptūno aspektas gali lemti staigų augimą. Tik nebūtinai jis jus džiugins, na nes dalis žmonių negali pakęsti pienių išpuoselėtoje pievelėje. Tai sėkmės naikinant. Man tas geltonas kilimas atrodo be proto gražus. Šiomis dienomis kaip niekada tinka užsiimti amatais, labiausiai su moliu – puodynių žiedimas būtų idealu.

Tai idealus laikas darbui su savimi, savo aistromis ir šį kartą įdedu nuorodą į knygą, skaitantiems rusiškai. Knygoje daug sąsajų su religija, tačiau bet kuri religija savyje talpina ir aibę žinių, o tos dvasinio tobulėjimo metodikos yra daug maž vienodos tik perteikiamos gal ne visada aiškiai. Tai čia viena tų neblogų knygų apie tai kaip kovoti su savo aistromis, norais, troškimais, kurie mus kontroliuoja ir veda ne ten kur reikia. Kažkada jau rekomendavau kitą puikią knygą Невидимая брань. Jei patiko ta, turėtų patikti ir ši. Beje, jūs galite šią knygą nusipirkti ir lietuvių kalba, ji vadinas Aistros įveika. Taip pat tai geras laikas mokytis astrologijos. Beje, čia noriu priminti, kad astrologija yra lempos jūsų kelyje, o ne pasiteisinimo raštelis pačiam sau ar aplinkiniams. Taip pat tai puikus laikas sąmoningo sapnavimo praktikoms.
Tobula šiomis dienomis viskas nebus. Augs visuomenės susiskaldymas. Ypač nuo šeštadienio, kuomet įsijungs neigiamas Merkurijaus – Jupiterio aspektas. Tai aš siūlyčiau nesigilinti į įvairias peripetijas ir verčiau pasidžiaugti tais, kurie jums svarbūs. Pasidžiaugti tuo, kad pavyko kartu su jais gimti tuo pačiu periodu ir pabūti žmogiškajame gyvenime kartu.
Tai idealus laikas tapyti, piešti. Siūlyčiau būtinai pabandyti, jei tik noras yra, net jei jums atrodo, kad to visiškai nesugebate. Kaip kažkada sakė Vincent van Gogh: jei jūsų viduje balsas sako, kad jūs negalite tapyti, tuomet tapykite iš visų jėgų ir tas balsas užtils. O aš manau, kad tai tinka ne tik tapymui.
Jautis šiomis dienomis bus dvasingas, labai mylės gėles (ypač savo kambarines), bus tikras estetas. Tačiau tuo pačiu sielą apnyks keistas liūdesys ir nedžiugins net gimtadienio tortas.
Na o visiems kitiems norėčiau priminti, kad galbūt šiuo metu pasaulis kovoja su pasauline pandemija ir bando tai suvaldyti. Ir tas nuolat skambantis mes privalome tą, mes privalome aną, mes visi turime viską gelbėti skamba šiek tiek beviltiškai ir nesuprantamai. Nes ką gi tu žmogau gali pats vienas išgelbėti? Todėl geriausia keisti pasaulį keičiant patį save. Ir čia jūs galite padaryti nepaprastai daug – galite praleisti pro duris moterį su sunkiais krepšiais pirkinių, galite nusišypsoti vairuotojui, užlindusiame prieš jus kamštyje, šiltai pasisveikinti su piktu kaimynu, prajuokinti besiožiuojanti vaiką prekybos centre, net jei galvojate, kad jau tos jaunos mamos šiais laikais visiškai nebemoka auklėti savo vaikų – tai štai puiki proga pasidalinti patirtimi. Jūs dar galite pakalbinti vienišą senutę iš gretimo buto, sėdinčią kieme ant suoliuko. Jūs galite palikti arbatpinigų lauko kavinėje, padėkoti jus sustabdžiusiam policininkui, kad rūpinasi jūsų saugumu. Jūs galite pasidalinti pietumis su alkanu kolega. Jūs galite pagirti savo vaiką, jūs galite būti kantrus su valstybės tarnautoju ar banko darbuotoju, net jei laukiate jau pusantros valandos. Jūs galite nupirkti kavos puodelį sunkiai besiverčiančiai šiuo metu draugei kai eisite kartu pasivaikščioti. Akimirkos gerumas nepažįstamiems žmonėms, dienos šiluma draugams, išgyvenantiems blogus laikus, gebėjimas atleisti sau už klaidas yra tos sėklos, kurios išauga į augalus, keičiančius pasaulį. Jeigu jūs galite būti geras tegul tik vieną minutę į dieną – vis tiek būkite. Gerumo sėkla visada išauga.
https://www.koob.ru/shekhovtsova/preodoleniye_strasti

[:]

Eiti prie įrankių juostos