Konsultacijos

Balandžio 3 d.

Labai dvasinga diena, šiandien patartina ieškoti dievo ar aukštesnės jėgos, kam kas priimtiniau, eiti į bažnyčią, melstis, mąstyti apie gyvenimo prasmę, ieškoti atsakymų į egzistencinius klausimus. Tačiau turėkite omenyje, kad dabar ir laikas, kuomet itin lengva jums „išplauti“ smegenis. Ypač finansiniais klausimais, todėl verčiau jau susilaikykite nuo galimybių greitai ir lengvai uždirbti. Lengvų pinigų nebūna, o jei ir atsiranda, tai savyje jie talpina ir kažką nelabai skaniai kvepiančio. Bet kokiu atveju tai ne tas laikas, kai verta susigundyti greitu planu ir leistis į abejotinas finansines operacijas. Apskritai tai melo diena. Neklausykite, ką žmonės kalba. Šiandien net didžiausi teisuoliai bus linkę meluoti. Jūs pats/pati irgi. Tokią dieną meluojama netgi visai netyčia. Kažkaip savaime taip gaunasi.

Šiandien rekomenduotina nevartoti daug skysčių, ypač vakare. Šiandien „žalingo“ vandens diena. Nesiūlau mirti iš troškulio, tiesiog piktnaudžiavimas vandeniu kūnui irgi nebus naudingas. Tačiau tikrai verta save palepinti gurmaniška vakariene. Pasigaminti kažką ypatingo. Tai tikrai ne vegetarų diena – tokią dieną reikia leisti sau kokybiškos mėsos. Pavyzdžiui, jautienos patiekalą. 

Dabar šiek tiek apie ateitį. Balandžio 10 d. Jupiteris taps retrogradiniu, t.y. pradės „judėti“ atgal. Tai nėra bloga padėtis. Jupiteris savo esme yra sėkmės planeta ir jo retrogradinis judėjimas leidžia pasinaudoti praleistomis progomis. Tačiau šalutinis efektas yra tingėjimas, geresnė savijauta ir dėl to nenoras imtis veiksmų. Nes gi ir taip gerai. Visa tai vyks toje srityje, kurioje jūsų gimimo horoskope dabar yra Jupiteris. Taigi jei šiek tiek nusimanote astrologijoje, dabar galite pasižiūrėti, kurioje srityje jus veiks Jupiteris. Tarkim jis dabar keliauja antru būstu, vadinasi gausite progą pagerinti savo finansinę padėtį. Tačiau bus rizika, kad ji ir šiaip bus palyginus nebloga, todėl tarkim jūs gavęs papildomą pasiūlymą užsidirbti, tiesiog per daug tingėsite. Beje, tai ilgas procesas, toks Jupiteris išliks iki rugpjūčio 11 d. Taigi pasiruoškite naujoms gyvenimo progoms. Aš siūlyčiau dabar labai gerai pagalvoti, kokių šansų per paskutinius šešis metus neišnaudojote, nes per šiuos mėnesius gali pasitaikyti naujų progų ir tikrai verta šį kartą savo šansus išnaudoti, nes vėliau to dar labiau gailėsitės. Taip pat apgalvokite kas gero įvyko per paskutinius šešis mėnesius jūsų gyvenime, ypač jei keletą kartų tie įvykiai kartojosi. Pavyzdžiui, sutikote žavų vyrą, lyg ir buvo progų kažką su juo pabandyti, bet vis nesiryždavote. Gali būti, kad tas neišnaudotas šansas vėl pasikartos. Arba kelis kartus nuvykote į naudingus kursus, nors paprastai to nedarote, dabar tokios galimybės vėl gali kartotis. Arba galimybė keliauti – taip iš neišvykote – dabar gali pasitaikyti nauja proga. Viskas priklauso nuo jūsų gimimo horoskopo. Bet net ir neišmanydami astrologijos, stebėkite savo gyvenimą, besikartojančius įvykius. Tai didins jūsų sąmoningumą ir leis tobulėti dvasiškai. Taip pat tai puikus laikas astrologijos studijoms. Ne tam, kad taptumėte profesionalu. O tam, kad elementarius dalykus ir kryptis galėtumėte savo gyvenime susižiūrėti patys. Čia tas pats kas lempas kieme įsirengti. Galima juk vaikščioti ir tamsoje, bet šviesoje paprasčiau. Taip pat tinkamas laikas dvasinių disciplinų studijoms. Kaip jau ne kartą atsakiau į jūsų klausimą – aš seku hermetizmo tradicija. Kitiems irgi būtent ją rekomenduoju. Nors iš ties kiekvienas turi surasti savo kelią.

Šiandien ko gero geriausiai jausis Vėžiai ir Žuvys, jie gali tapti neįprastai meilūs aplinkiniams. O štai Skorpionai patys gali sulaukti daugiau meilės iš aplinkinių, daugiau emocinės šilumos, fizinių kontaktų. Tik kažkaip abejoju, kad tai juos džiugins. Bet ir apskritai tokiu metu dauguma žmonių į save žiūri palankiau, labiau vertina savo privalumus. Šiandien kaip tik į tai ir reikia telktis – dirbti su savo stipriosiomis pusėmis. 

Eiti prie įrankių juostos