Konsultacijos

[:lt]Balandžio 27 d.[:]

[:lt]Apie šiandieną jau šiek tiek aprašiau vakar. Šiek tiek stringa dienos įžvalgų pateikimas, nes buvo visokių reikalų, per kuriuos jau vos kojas bepavelku. Na pilnatis ir artėjimas link jos. Kas čia keisto. Dievai duos, jau nuo rytojaus planuoju grįžti prie sklandaus pateikimo 5 val. ryto. Bet šiandien mūsuose pilnatis. Tai tobulas laikas tiems, kas kovoja ideologines kovas su sistema – beprasmes ir klaidingas, tiems kas eina su lozungais vedini tik savo fanatizmo ir sutrikusios psichikos vaizdinių. Ir aš čia visiškai rimtai, jei kada pastebėsite, kad per pilnatį ir artėjant jos link jus apima stiprus noras dėl kažko kovoti, tai skubiai kreipkitės į psichiatrą. O vat kam jau tos pagalbos reikia ir nebūtinai psichikos ligoniams, tai gali būti tiesiog nelabai geri žmonės su nedorais ketinimais, tai tokiems čia susikaupimo, jėgų sutelkimo laikas. Tada jau jie gali ir dar kaip nustebinti savo nauja jėga. O kas tiesiog nori kovoti dėl to, kad niekas niekada nesikeistų ir visada būtų vienodai, tai žinokit beprasmiška tai. Dar keletą metų ir Uranas nokautuos Saturną. Jeigu dabar dar vyksta kokios kovos, gal net Jupiteriui pasitraukus iš Vandenio iliuziškai atrodys, kad jos laimėtos, bet galiausiai vistiek viskas suduš į šipulius. Lietuva yra Ožiaragio šalis, todėl lietuviams itin sunku atsisakyti sustabarėjusių įsitikinimų ir pereiti prie suvokimo, kad kiekvienas žmogus turi teisę egzistuoti toks, koks jis yra. Kažkada lyčių apskritai neliks, jei iki tol žmonės nesunaikins šios civilizacijos. O visas šitas judėjimas Lietuvoje po skambiu žodžiu šeima nudardės nuriedės velniop, net jei dabar kurį laiką atrodytų, kad jie tik stiprėja ir ten vienas po kito išstoja vis stipresni lyderiai. Tai mano palinkėjimas šiai pilnačiai būtų šiuo metu ne planuoti savo ateitį, o bandyt apšviesti savo tamsų kelią. Nes na…pilnatis Skorpione….lėtai pajudantis atgal Plutonas….skamba makabriškai tarsi pasakėlės iš rūsio. Na o Marsas Vėžyje ne vienam atneš tokį pasidavimo, ašarų periodą. Tai jeigu šiandien jausitės superblogai emociškai ir atrodys, kad jūsų pasaulis pagaliau galutinai sugriuvo, nusiraminkite. Čia tiesiog pilnatis. Užsidekite žvakių ir stenkitės išlaikyti ramybę. Rytoj to jau nebebus.
Tokią sunkią pilnaties dieną kaip ši būkite atsargūs su laukiniais gyvūnais, ypač paukščiais. Dabar kiekvienas gyvas padaras gali elgtis itin gynybiškai. Ne tik gyvūnams, žmonėms irgi reikės pasiremti į vienas kitą, tai būkite geri ir supratingi savo draugams. Tai prasta diena tiems, kurie užima aukštas pareigas, yra kažko prisidirbę, ypač su pinigais. Dabar kaip tyčia koks buvęs bendražygis gali pajusti sąžinę ar ką ten savyje ir sumaišyti visas kortas kai atrodytų praeitis jau seniai mirusi ir palaidota. Bet visumoje nors ir bjauri pilnaties diena, tačiau finansiškai, jei nesate ten praplovęs kur svetimo milijono ir dabar jūsų nesiveja karma su dalgiu (:D) tai nėra bloga diena. Ir net ir tokią dieną galima išgirsti gerų finansinių naujienų. Na kad ateina iš kažkur nemenkas pinigėlis. Tai nesijauskite kalti, pasidžiaukite ir jauskitės verti 🙂 Nors tikrai gali būti ir tokių situacijų, kad kolegai atlyginimą pakels, nes jis vyras, o jums ne. Nes kam rūpi moterys. Tiesiog tai prastesnė diena moterims. Tai prasta diena sveikatai, jei vartojate vaistus, šiandien vaistai gali tiesiog nesuveikti. Šiandien ypač savimi rūpintis turi tie, kurie kenčia nuo aukšto kraujospūdžio, aukšto cukraus kiekio kraujyje, serga širdies ligomis, turi padidintą rūgštingumą, silpną imunitetą, bėdų inkstais, taip pat serga vėžiu. Taip pat kenčiantiems nuo chroniško nuovargio, perdegimo sindromo. Tai ir lengvai lūžtančių kaulų laikas.
Tiesa, tai gera diena galvoti pavadinimus. Ypač būsimam savo verslui. Maitintis šiandien reikia lengvai, gerti daug vandens. Idealu būtų valgyti visą dieną arbūzą. Gaila, kad ne sezonas.
Avinas bus įkyrus. Net jei jį ignoruosite, jis vis tiek jums rašys. Ne dėl to, kad piktybiškai rašytų. Avinas tiesiog nelabai supranta, kad yra ignoruojamas. O jo planetai Marsui perėjus į Vėžį, jam yra poreikis reikšti emocijas. Apskritai visiems, ne tik Avinui norėčiau pasakyti, kad nesistenkite visiems patikti. Yra žmonių, kuriems jūs niekada nepatiksite, kad ir koks jūs puikus bebūtumėte. Kaip dažnai manęs geri, puikūs žmonės klausia, bet ką aš blogo padariau, už ką su manimi taip….esmė tame, kad čia niekada nebus taip, jog jūs būsite geru žmogumi, darysite gerus darbus ir jus tada visi mylės arba kaip ten ta super madinga teorija, kad jau trauksite prie savęs tik gėrį 😀 Ne. Nepamirškite, kad jūsų gerumas gali labai stipriai erzinti demonus kitų žmonių širdyse.
Iki geresnio rytojaus :)[:]

Eiti prie įrankių juostos