Konsultacijos

Balandžio 26 d.

Tai aistrų savaitgalis ir tos aistros vers ryžtis drąsiausiems poelgiams. Pavyzdžiui, įsiamžinti itin atviroje asmenukėje ir pasidalinti ja socialiniuose tinkluose, nors įprastai nieku gyvu to nepadarytumėte. Niekas taip stipriai žmogaus nevaldo nei seksualiniai troškimai bei dauginimosi instinktas ir to vedini mes neretai prikrečiame tokių kvailysčių, apie kurias kitu atveju ir pagalvoti nedrįstume. Tai būtų protinga šias dienas praleisti be kompiuterio ir telefono. Taip pat šiomis dienomis apims nekontroliuojamas noras leisti pinigus. Vėlgi, tai nebus protingi sprendimai. Negana to, dabar galite sulaukti sąskaitų už ankstesnes finansines nuodėmes. Vėl gi, nuo parduotuvių geriau laikytis atokiai – ir paslėpkite internetinio prisijungimo kodus. Šiomis dienomis viskam reikia sakyti ne, o ne taip. Tokiomis dienomis geri pasiūlymai mūsų nepasiekia. Kaip tik atvirkščiai. Būkite labai atsargūs, jei dirbate su pinigais, tarkim kasoje, banke, tokią dieną nutinka apmaudžios klaidos, kuomet vietoj 100 eurų išduodamas 1000 ar pan. Šiandien viską perskaičiuoti reikia dešimt kartų. Beje, jei jums nutiktų, kad gausite daugiau nei pridera kažkieno žioplumo dėka, būkite sąžiningi ir pinigus gražinkite, nes už nesąžiningumą šiomis dienomis atoveiksmis laukia itin stiprus.
Vėl gi primenu kad tai dienos, kuomet kiekvienam reikia prisidėti prie aplinkos apsaugos bei nykstančių gyvūnų rūšių išsaugojimo. Nebūtinai tai turi būti kažkas didingo. Tai labiau dvasinių sprendimų metas. Tarkim gaunate kvietimą apsilankyti miegančių šikšnosparnių oloje, nors žinote, kad jiems žalinga būti pažadintiems iš miego. Ir tokio pasiūlymo nepriimate. Be abejo, čia tik pavyzdys, kuriuo norėjau pasakyti, kad kažko nedaryti irgi gali būti labai tinkamas veiksmas.
Tai ką gi geriausia veikti šiomis dienomis? Be abejo pats tinkamiausias laikas yra vienatvei ir meditacijoms laukinėje gamtoje. Ypatingai naktį, stebint laužo šviesą. Tiesa, dėl itin didelio gaisringumo be laužų teks apsieiti. Tačiau vykti į stovyklauti į mišką ir tikrai puiki mintis. Skirkite šiomis dienomis laiko sąmoningo kvėpavimo praktikoms. Kaip tai daryti galima rasti daugybę instrukcijų youtube. Tai gerai veiks jūsų fizinę bei dvasinę sveikatą, emocijas ir neleis nuklysti į šunkelius dvasinio tobulėjimo kelyje. Beje, dvasingiems žmonėms šis savaitgalis gali būti kupinas labai įspūdingų potyrių – astralinių kelionių, sąmoningų sapnų, įspūdingų vizijų. Tai gali būti taip stipru, kad bus sunku atskirti materija tai ar dvasiniai pasauliai. Tai realu ar aš sapnuoju? Bet tas kam nors kartą pavyko prisiliesti prie amžinybės, žino, kad nėra nieko įspūdingesnio ir nuostabesnio ir jokios žemiškos gėrybės negali prilygti anapusinei magijai.
Ryškiau toks laikas bus juntamas Vėžiui, ypatinga šiandien, kuomet jis bus pasyviai agresyvus, laidys bjaurias pastabas, sarkastiškai pokštaus, neteisingai kaltins kitus, ypatingai dėl sugriauto gyvenimo ir nužudytų jausmų, Bus jautrus ir emocingas, tačiau labai intuityvus.
Gero savaitgalio 🙂 Kitos savaitės viduryje jau pasuksime atokvėpio ir geresnių laikų link 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=50rlHVe6g9Q&fbclid=IwAR2pjxQ31hHTku7XlTCwhvjaZimwFh7_WDM28R8Ge1kRWBIbon0yzhc87nk

Eiti prie įrankių juostos