Konsultacijos

[:lt]Balandžio 26 d. [:]

[:lt]Agresijos, neteisingų įsitikinimų laikas. Tokiu metu „gimsta“ ar tiksliau būtų pasakyti formuojasi agresyvūs, piktybiški lyderiai, vėliau dėl kurių žmonės labai gailisi. Na bet vargu ar ilgai jie rampų šviesoje išstovės, čia tiesiog Saturno bandymai išsilaikyti soste.
Aktyviau vyks bendravimas socialiniuose tinkluose, daugiau bus sėdėjimo internete. Šiandien žmogus gali peržiūrinėti, pavyzdžiui, mielų kačiukų video vieną po kito, nes nieko daugiau ir nesinorės. Tinka užsiimti įvairiais estetikos darbais kompiuteriu, pavyzdžiui, tvarkyti nuotraukas. Beje, jei turėsite video pokalbį, gal užsiblurinkite foną. Na maža kas, diena tai bjauri. Katės gali būti nepakenčiamos.Taip pat tai gera diena mokytis (išskyrus mažesnius vaikus, kuriems mokslas gali kelti siaubą). Verta ir nors trumpam į lauką išeiti, net jei tai bus trumpas pasivaikščiojimas centrine gatve su skėčiu. O jei turite šunį tai idealu ir į gamtą ilgesniam būtų pavažiuoti. Na o vyrams šiandien siūlyčiau grįžti namo su puokšte gėlių. Moterims ši diena ypatingai bus sunki. Ir tos gėlės nebūtinai turi būti partnerei, gali būti ir mamai.Kam orai leis, būtinai apsilankykite darže. Jei auginate gyvulius, ypač triušius, šiandien ypač būkite atidūs jiems ir jų gerovei.
Rytoj, tiksliau šiąnakt mūsų laukia Mėnulio pilnatis Skorpione. Vadinasi šiandien pats laikas mistikai, vidinėms transformacijoms, dvasinėms praktikoms, taro, astrologijai, kristalams ir akmenims, gydyti senas žaizdas. O jos ir pačios gali duoti apie save žinot. Mėnulis valdo mūsų vidinį pasaulį, mūsų emocijas. O kai jis Skorpione, tai transformacijų laikas. Arba paprasčiau tariant tai gilaus vidinio susitelkimo laikas. Šiuo metu gali tiesiog išsprogti jūsų tamsioji pusė, kurią mes stengiamės kontroliuoti ir slėpti nuo aplinkinių. Rytoj, neužilgo po pilnaties, Mėnulis dar sudarys neigiamus aspektus su Uranu, Venera ir Merkurijumi. Tai diena bus ypač sunki ir gali kaip reikiant sudrebinti asmeninį pasaulį. Nei kiek nepadeda ir tai, kad Saturnas sudaro neigiamus aspektus ne tik su Uranu, bet ir su Venera bei Merkurijumi. Emocijų bus daug. Juo labiau, kad Marsas jau perėjo į Vėžio ženklą ir pravirkti dėl niekų bus kur kas lengviau. Lyg to būtų maža, Plutonas rytoj pradeda retrogradinį judėjimą. Vau, Plutonas, retrogradinis ir dar Ožiaragyje. Tokiam š nepamalsi. Na tai nusiteikite, kad rytoj bent jau emociškai diena bus labai sunki. Ir geriausia užsiimti pavasariniu namų valymu bei vidiniu apsivalymu. Na ką jau čia bepasakysi….mes judame į apokaliptinį aspektą nebežinau jau kelintą kartą per nepilnus dvejus metus. Guoskimės tuo, kad liepą vis tiek laukia atokvėpis. Bet kol kas tikrai ne tas laikas kai iš dangaus nusileis geroji fėją ir pavers moliūgą karieta. Jei dirbate protinį darbą, dirbkite jį dabar labai atsakingai. Saturnas neigiamame aspekte su Merkurijumi labiau primena poną mokytoją su rykštėmis už nugaros nei mielą krikštatėvį. Tiesa, padėtį iš visų jėgų stengiasi švelninti Merkurijaus ir Veneros sąjunga Jautyje. Tačiau šiandien gali būti vis tiek toks jausmas, kad niekam aš nereikalingas, niekur nesijaučiu kaip namie. Ypač tai gali būti sunku matomiems žmonėms, kurie jausis nematomi ir gal net kažkas nuspręs savo puslapį uždaryti, nes vis tiek niekas nelaikina. Šiandien gali būti jausmas, kad nespėjate koja kojon su laiku, nes darbas veja darbą ir tenka iš visų jėgų kautis su gyvenimu, kad spėtumėte atlikti visas pareigas ir darbus. Šiandien būtina teisingai susiplanuoti savo laiką. Ir svarbiausia – nepamirškite, kad blogi laikai visada praeina. Jei tik jums pavyktų į šalį atidėti savo baimes, nerimą, abejones, jūs pamatytumėte, koks neįtikėtinai puikus žmogus jūs esate. Linkiu pasistengti šiandien būtent tai padaryti 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=IJWYeTm6fdw[:]

Eiti prie įrankių juostos