Konsultacijos

Balandžio 24 d.

Šiandien puiki diena keliauti, jei keliaujate vienas. Šiandien ta diena kai galima susikrauti lagaminus ir tyliai išvykti, pabėgti nuo visko. Žinoma, tas galioja tiems, kurie nėra kitiems kažkuo įsipareigoję. Nes tuo pačiu tai diena, kuomet reikia skirti daugiau dėmesio savo vaikams. Šį karta tinka ir materialia prasme – pavyzdžiui, nuperkant naują žaislą. Ne visada dėmesys veiksmingas ir vertingas tik dvasinis – kaip sakė Hermis Trismegistas – siela būk aukštai danguje, kojomis stovėk tvirtai ant žemės. Apskritai tai tinkama diena užsiimti beverčiais, materialiais dalykais – pavyzdžiui, iš naujo pasimatuoti visus turimus drabužius ar tuščiai slankioti po parduotuves. Tai nėra laikas siekti dvasinių aukštumų. Jei vaikų neturite, šiandien skirkite laiko broliui/sesei. Nes tokią dieną reikia laikytis arčiau artimųjų, sujungtų su mumis kraujo ryšiu. Na o jei tokių nėra, tuomet kaip ir sakiau – galima susidėti daiktus ir pabėgti nuo visko bent trumpam.
Tai netinkama diena sportui, komandiniams žaidimams. šias veiklas verčiau atidėti.
Tikriausiai kils klausimas, kodėl ši diena tokia tuščia? Šiandien vakar Plutonas taps retrogradiniu ir mes išgyvename kaip sakoma paskutines valandas prieš startą, todėl dabar laikas ne veikti, o pailsėti ir sukaupti jėgas „naujam šuoliui“.  Ypač stipriai tą pajaus tie, kurių Saulė, Mėnulis ar ascendentas yra Skorpione – kaip poreikį užsidaryti savyje, pasinerti į gilią savianalizę ateinantiems keliems mėnesiams. Bet ir apskritai visiems iki spalio teks dirbti su neišmoktomis pamokomis. Tikrai rekomenduočiau būtent tuo užsiimti – ieškoti naujų požiūrio kampų, perspektyvų, analizuoti, todėl kad tai ką išmoksite per šiuos mėnesius iki spalio, bus didžiulis šuolis jūsų sielos progrese. Tai pusės metų galimybė ištaisyti padarytas klaidas, veiksmus, žodžius. Tai toks transformuojantis periodas, labai giliai transformuojantis. Labiausiai jis jus veiks toje srityje, kurioje jūs turite natalinį skorpiono ženklą. Taip pat kažkiek įtakos turės ta jūsų gyvenimo sritis, kuria dabar tranzuoja Plutonas. Tiesa, ne visi žmonės pajaus transformuojančią Plutono galią. Tie, kurie gyvena materialiame, primityviajame lygmenyje, gali ir visai jo nejausti. Tačiau jei šiuo metu jus apėmęs lengvas nerimas ir noras kažką gyvenime keisti, žinokite, kad jūs jau sugebate jausti subtilesnes planetų energijas bei ateinančiam pusmečiui reikia padėti žaislus į šalį ir imtis rimto darbo. Tai tarsi savotiška sielos detoksikacija. Taip, ji gali būti skausminga. Bet po to jūs jau būsite kitas žmogus. Deja, bet tas skausminga gali reikšti ne tik sielos skausmą, bet atnešti ir realią pabaigą jūsų gyvenime, būtent to dalyko, kuris stabdo jūsų progresą – tai gali būti santuokos pabaiga, mirtis žmogaus, kuris stabdo jūsų savarankiškumą, nutraukti santykiai ar žlugusi karjera ir pan. Čia jau kaip dainavo Minedas – tegul sudegs viskas kas dega….Ir liepsnojančių „trobesių“ nereikia gesinti bei gelbėti. Tai tik galimybė pasistatyti naują namą. Tiesa, skorpioniškos natūros tai su didžiausiu malonumu patys naikins viską, ką turi, net jei tai artimiausi ir brangiausi jiems dalykai. O apskritai visiems, ypač tiems, kurie nori savo gyvenime kažką keisti, siūlau ateinantį pusmetį praleisti be išmaniojo telefono, be televizoriaus ir be kitų žmogiškųjų žaislų. Būti kiek įmanoma daugiau gamtoje tiek geru, tiek blogu oru, kuo daugiau laiko leisti su savo vaikais, kuo daugiau maudytis vandens telkiniuose. Po pusmečio jūs suprasite, kad tapote nauju žmogumi.
Sunkiausia ši diena bus Vandeniams, kurie visada ypatingai jautrūs pokyčiams. Plius jų valdovas Uranas tokiame jiems netinkamame ženkle kaip Jautis sudaro sąjungą su Saule, tačiau jau rytoj poveikis ims sklaidytis ir ženkliai palengvės.

 Nuotrauka: Simona Pilolla

Eiti prie įrankių juostos