Konsultacijos

[:lt]Balandžio 22 d.[:]

[:lt]Primenu, ką prieš keletą mėnesių rašiau apie pandemijos aspektą. Šiai dienai mes turime situacijos blogėjimą ir maždaug nuo antros gegužės savaitės situacija dar pablogės. O paskutinę gegužės savaitę jau bus piko taškas, kurio kulminacija bus birželio viduryje ir birželio pabaigoje pradėsime eiti pagerėjimo link. O nuo liepos vidurio turėtų prasidėti atokvėpis kaip reikiant. Aš suprantu, kad kai kurie jūsų sakys, jog kam čia stengtis kai jau viskas nulemta. Bet taip nėra. Planetos kuria tam tikras aplinkybes, kurių rėmuose mes esame. Tačiau iš žmonių laisvos valios niekas neatėmė. Ir ši pandemija puikiausias pavyzdys kaip galima veikti, gyventi neigiamose aplinkybėse. Juk dalis šalių, kurios šauniai vykdė vakcinaciją ir sąmoningai laikėsi karantino, jau grįžta į normalų gyvenimą, lietuviai tuo tarpu aklai sekė planetų įtaka ir toliau jie keliauja būtent nubrėžtu keliu. Tai nepamirškite, viskas yra jūsų rankose. Minios ir pasaulio neišgelbėsite. Tačiau galite gelbėti save ir savo artimuosius. Nepamirškite, kad baimė tai kaip taisyklė yra žinių trūkumas. Pasistenkite surinkti daugiau informacijos apie tai kas jus gąsdina ir gali būti, kad skiepų baimės nebeliks. Pavyzdžiui, mano vaiko mokykloje daug tėvelių bijojo testo. Tačiau gavę galimybę pasikalbėti su sveikatos specialistais, didžioji dauguma pakeitė nuomonę ir dabar džiaugiasi galimybę vaikams mokytis gyvai. Kaip sako sena Afrikos patarlė – tamsoje akmuo virsta buivolu.
Kaip jau ir minėjau, Saturno – Urano neigiamas aspektas ne tik pandemijos aspektas. Tai ir teisinės sistemos perversmas. Teks eiti į didesnius kompromisus mažumų atveju, vis labiau įsigalios lygybės ir nediskriminacijos principai. Žmonėms vis tiek teks suvokti, kad kitos rasės žmogus, kitokio seksualumo žmogus yra toks pats žmogus ir turi tokias pačias teises. Tai palies absoliučiai viską, pavyzdžiui, išvaizdą. Niekas nebeprivalės būti gražus arba lieknas. Galiausiai kiekvienas turės teisę būti savimi ir tokiu, koks jis yra. Ir būti priimamas su pagarba. Žmonėms teks suvokti, kad smerktini dalykai yra tamsumas, piktybiškumas, kenkėjiškumas, egoizmas. Bet ne buvimas kitokiu. Ir tai formuos kitokią teisingumo sistemą. Taip kaip dabar mums nebesuvokiamas tarybinių laikų kyšininkavimas, protekcijos, prekės iš po prekystalio ir pan., taip kažkada ateis diena kai žmonėms bus nebesuvokiama korupcija, smurtas ir kiti dalykai. Pagalvokite patys, juk vos prieš kelis metus daugumai mušti vaikus atrodė normalu ir buvo normalu, įprasta auklėjimo priemonė. Bet per tokį trumpą laiką daugumos nuomonė pasikeitė ir atėjo suvokimas, kad vis tik tai nėra gerai. Aš tiesiog noriu pabrėžti, kad visuomenė keičiasi. Vieni greičiau, kiti lėčiau, tačiau tempas pakankamai greitai. Nesvarbu koks ilgas kelias dar priešakyje, svarbu kad einama.

Na o dabar apie šiandieną – tai sunkesnė diena vaikams, ypač paaugusioms mergaitėms. Pavyzdžiui, gali be priežasties kankinti galvos skausmas. Skirkite daugiau dėmesio savo vaikams. Bet tas dėmesys neturėtų būti išreiškiamas vardiniais drabužiais ir žaislais, verčiau išsiveskite vaikus į gamtą ir mokykite pažinti bent jau pagrindinius augalus, parodykite kaip atrodo gyvai gyvūnai. Sakysite, na kur aš jų rasiu, bet per karantinus gyvūnai tiek pažengė artyn žmogaus, kad aš šiandien ankstų rytą viduryje miesto sutikau kiškį. Net nežinau, gal tai buvo naminis iš kažkur pabėgęs kiškis. Bet atrodė tai kaip laukinis 😀 Net nebekalbu apie tai kas dedasi miškuose – palei nosį išlendančios lapės ir stirnos jau tapo kasdienybe. Kaip ir po kiemą vaikščiojantys gandrai bei antys. Na kas ieško, tas randa 🙂

Padovanokite sau ar kitiems gėlių. Kažko ryškaus, vasariško, kas labiau primintų pievų gėles. Gal gerberų. Rinkitės ryškias spalvas – raudoną, oranžinę. Ši diena lengvesnė, žmonės bus labiau atsipalaidavę, mažiau save kontroliuos, veidai bus išraiškingi. Tiesa, to švelnaus gero poveikio užteks tikrai ne visiems. Daugeliui, tikrai daugeliui, dar ilgai teks gydyti savo sielas po ilgo karantino. Po įvykio, kurio niekada gyvenime nesitikėjo išgyventi. Aš kažkaip galvoju, kad nors rodikliai ir prastės, maža tikimybė, kad šiai vasarai vėl grįšime į karantiną. Tačiau dauguma žmonių supras, kad turi iš naujo mokytis gyventi kitu režimu. Ir siūlyčiau šią proga pasinaudoti bei išmokti gyventi sau, o ne miniai. Miniai įtikti yra neįmanoma. Kažkam jūs visada atrodysite per jaunas, o kažkam per senas. Kažkas jus laikys talentingu žmogumi, o kažkas tiesiog bjaurybe. Pasaulis niekada nematys jūsų tomis akimis, kuriomis jūs norite, kad matytų. Todėl mokykitės ignoruoti visus š dalykus ir darykite tik tai, ką norite daryti jūs, būkite, tapkite tuo, kuo norite tapti jūs. Šiandien tam ypač gera diena – Mėnulis keliauja Liūto ženklu, tai ne vienam užsinorės šokti ir dainuoti, taip ir padarykite. Tai ir drąsos diena, išdrįskite daugiau. Tiesa, tokią dieną mes jautriau reaguojame į kritiką, bijome būti išjuokti. Bet tai gera diena tiems, kurie išdrįsta daugiau.
Šiandien gali būti minčių puoselėti žalingus įpročius, gal kokį dūmelį nelegalų prieš Saulutę užtraukti.

Tai tinkama diena pirkti indus, kaip ir pridera Jaučio sezonui tai idealu būtų koks prašmatnus porceliano servizas, dekoruotas gėlėmis. Gal net antikvarinis. Kuo brangesnis, tuo geriau. Jautis juk toks estetas ir prabangos mėgėjas. Saldžios prabangos. Ypač kiek tai susiję su maistu. Būtinai išgerkite puodelį kavos iš jo. Nes tikrai neverta laikyti daikto „ant parodos“ ir nenaudoti.

Jautis šiandien jausis ir bus gražus. Protingas. Ir jam norėsis leisti pinigus. Na kaip čia neleisti „ant tokio gražuolio“.  Į kritiką jis nekreips jokio dėmesio. Nesivarginkite šiandien kritikuoti Jaučio, jis bus sau puikus.
Vandenis, Mergelė ir Ožiaragis sulauks daugiau dėmesio, bet nežinos ką su juo daryti.

Žmogaus gyvenimas prasmingas tuomet kai jis gyvena padėdamas kitiems. Jie padėti jam dar per sunku, jis turėtų mokytis bent jau nekenkti 🙂

https://www.facebook.com/LRVyriausybe/photos/a.10151066618483408/10159533922388408[:]

Eiti prie įrankių juostos