Konsultacijos

Balandžio 2 d.

Merkurijus jau pakankamai priartėjo prie Neptūno, kad sudarytų su juo vadinamą sąjungos tašką konjunkciją. Neptūnas yra pasiaukojimo planeta pasiaukojimo ženkle Žuvyse šiuo metu. Toks darinys reikalauja kažkokios aukos kitiems žmonėms. Aš jums siūlau patį geriausią variantą (tiems, kurie gali) – paaukoti kraujo. Žr. žemiau. Toks laikas stipriai temdo žmonių sąmonę, todėl prasidėjo situacijos neigimas, pasipylė komentarai, kad jokio viruso nėra. Toks realybės neigimas pavojingas mums patiems. Todėl mokantiems vokiškai rekomenduoju pažiūrėti dokumentiką Wettlauf mit dem Virus, sakė viena draugė, kad labai geras ciklas. Deja, aš ir pati vokiečių kalbos taip gerai nemoku, kad galėčiau peržiūrėti. Tačiau tai turėtų padėt grįžti į realybę. Virusas artimiausiu metu niekur nedings, o jei situacija ir taisysis, vasaros antrojoje pusėje gali užgriūti nauja banga. Tačiau gal tuomet mes jau turėsime vaistus nuo jo. Taip sakau, nes kiekvienas situacijos pasikartojimas per retrogradinį judėjimą ar antrąjį pajudėjimą ta pačia linija tiesiai, būna šiek tiek kitoks. Paprastai pirmasis pats sunkiausias.
Šiomis dienomis gali sutrikti laiko pojūtis. Tai konjunkcijos veikimas, jai išsisklaidžius, jis irgi dings.
Šiandien nerimą slopins filmų žiūrėjimas, knygų skaitymas, šiuo metu tikrai tinka savipagalbos knygos. Taip pat gyvatvorių karpimas, ypač jei tai figūrinis formavimas.
Jau turime pirmuosius Saturno Vandenyje žingsnius, nuvilnijo protestų bangą virtualios prekybos milžinėse, pavyzdžiui, amazon, instacart, taip pat General Electric (Vandenis atstovauja ne tik internetą, bet ir elektrą, žr. pavadinimas).
Detalesnę informaciją jūs patys galite susirasti internete, aš tik paminėjau faktus tipinio poveikio. Na pažiūrėsime, ką mums atneš šio mėnesio pilnatis (balandžio 8 d.) ir jaunatis (balandžio 23 d.). Anksčiau ar vėliau sulauksime ir problemų su elektromagnetinėmis bangomis bei viskuo kas su tuo susiję šios Saturno kelionės metu. Yra teorija, kad šių bangų intensyvinimas sukelia pasaulines epidemijas. Sąmokslo teorija. Tarkim teigiama, kad 1917 – 1918 m. buvo padidintas radio signalo stiprumas (aš neradau info apie tai), ko pasekoje įvyko ispaniškojo gripo pandemija. 1957 metais buvo paleistas pirmasis orų radaras ir tai sukėlė Azijos gripo pandemiją. Bet mano žinomis (jei neklystu) tai pirmiau prasidėjo pandemija nei ėmė veikti radaras. 1958 buvo iškelta teorija apie Van Aleno radiacinį žiedą (vėliau išaiškėjo, kad ji teisinga), o tai sukėlė Hong Kongo gripo pandemiją 1968. Tiesa, sąmokslo teorijų šalininkai atradimą datuoja 1968, bet oficialioji data dešimtmečiu anksčiau ir faktas tas, kad niekas juk čia nepasikeitė. Toks reiškinys egzistavo ir anksčiau, tik dabar buvo pradėtas atrasti. Na ir naujoji Covid – 19 epidemija siejama su 5G ryšiu. Tai ką aš noriu tuo pasakyti, kad kai pradedi gilintis į faktus, paprastai atrandi, kad visos sąmokslo teorijos neturi realaus pagrindo ir yra tik šlykštūs pritempinėjimai bei realybės iškraipymas. Turėkite omenyje, kad artimiausiomis dienomis dėl Merkurijaus konjunkcijos su Neptūnu galimas aklumas mokslinėje srityje ir mokslinės klaidos. O sąmokslo teorijoms tai ideali terpė bujoti. Nepasiduokite kvailinimui. Tie patys sąmokslininkai teigia, kad virusas tik apvalo organizmą, jei jame per daug toksinų. Todėl nereikia jo bijoti, čia labiau kaip valančioji dangiška ugnis 😀 žinoma, jei jūs labai toksiškas tai jūs mirsite 😀 bet taip jums ir reikia. O toksiškumą mažina vegetarizmas, meditacijos ar maldos konkretiems dievams. Vis tik aš siūlau išlaikyti blaivų protą ir nesimesti į kraštutines teorijas, nes toks noras bus. Tiesiog kai užeis proto užtemimas, nepaliaukite tikrinti faktus. Labai padeda atgauti blaivų protą.

O kad pabaigti kažkaip linksmiau, pasakysiu, kad Vandenis šiandien bus tikras „nachalas“, draskys akis net ten, kur pats bus 100 proc. kaltas.

Dar pasakysiu, kad puikus priešnuodis Neptūno veikimui yra kulinarija. Panaudokime čia angelų simboliką (irgi Neptūno sritis) bei iškepkime tarkim pyragą pavadinimu Angelų maistas. Galybė receptų yra internete, plius bus puiki Velykinio pyrago treniruotė. Nes kas labiau gali tikti Velykoms nei pyragas iš galybės kiaušinių 🙂 Nepamirškime susiplauti iškart indų – indų plovimas irgi Neptūno sritis. Tik daryti tai reikia rankomis 🙂 Turėkite omenyje, kad tokiomis dienomis lengva susirgti nuo seno maisto, nešvarių indų, taigi palaikykite švarą, stenkitės apsieiti be cheminių ploviklių, nes apsinuodyti ir jais tikimybė bus didesnė.

http://sam.lrv.lt/…/kad-butu-uztikrinta-butinoji-pagalba-ka…

Eiti prie įrankių juostos