Konsultacijos

Balandžio 19 d.

Paskutinė darbo diena prieš šventes ir galima tik pasidžiaugti, kad nei šiandien, nei švenčių dienomis papildomų neigiamų darinių nesusidarys. Na o šiandien bei rytoj (koks sutapimas) dienos turėtų būti skirtos maksimaliam tvarkymuisi, švarinimuisi. Kalbu ne apie elementarų namų tvarkymą, o apie bet kokių atliekų atsikratymą. Tarkim ne tik namus sutvarkyti, bet ir iš garažo visą šlamštą išmesti, priduoti į spec. atliekų aikšteles, sutvarkyti rūsį ir t.t. Retrogradinį Plutoną pasitikti reikia ne tik švaria galva, bet ir švariais namais. Beje, gaila, kad šventinės dienos – nes dabar tinkamas laikas ieškotis darbo, tiesa, netinkamas laikas pradėti verslą. Nors ir nemanau, kad dabar kažkas jį pradės. 

Tai nėra tinkamas laikas naujai gyvybei pradėti, kadangi po devynių mėnesių gims vaikai su itin sudėtingais horoskopais. Kaip pati turinti panašų, tik keliagubai lengvesnį horoskopą, galiu pasakyti, kad tikrai nenorėčiau tokiu laiku gimti. Tai vis tik per šventes propaguokime krikščioniškuosius principus ir manykime, kad susilaikymas yra dorybė. Dar norėčiau paminėti, kad tai ne tik nesėkmingai horoskopai, tokiu laiku išauga apsigimimų rizika.

Šventes reikėtų praleisti ramiai, be didelių linksmybių ir labai aktyvaus bendravimo. Verčiau daugiau laiko skirti intelektualesnei veiklai. Na nesiūlau užsiimti moksliniais tyrimais, tačiau bent jau laikraštį paskaityti vietoje sportinio stikliuko kilnojimo būtų gerai. Nors papildomų blogų darinių nesusidarys, tačiau tai vis tiek pakankamai karingas laikas ir reikia save saugoti. Tokiu metu tikrai neverta bendrauti su žemos kultūros, agresyviais žmonėmis. Tačiau šios šventės tinkamos stiprinti ryšius su aukštesniame nei jūs socialiniame sluoksnyje esančiais žmonėmis. Todėl verta draugą „iš ministerijos“ pasikviesti šventinių pietų, o naudingam žmogui nusiųsti Velykinį krepšelį dovanų. Mažos dovanėlės stiprina draugystę ir šiuo metu tas bus ypač veiksminga. Tačiau reikia turėti omenyje, kad šiuo metu jus visi palaikys, jei elgsitės kaip standartinis, tipinis žmogus, būsite niekuo neišsiskirianti minios dalis ir niekas jūsų nepalaikys, jei bandysite būti kitokiu, eiti savo keliu. Visada gerai būti savimi, bet švenčių ir taikos vardan, siūlau šias kelias dienas individualizmą padėti į šalį bei daugiau prisitaikyti prie aplinkinių.
Šiomis dienomis gali gan stipriai reikštis sveikatos problemos, tiesa, pagrinde tiems, kurie paskutinėmis dienomis išgyveno negatyvias patirtis. Dabar stresas lyg ir nuslūgs, o nebelikus padidinto adrenalino, staiga suvoksime, kad kūnas serga. Paprastai tokiu metu sveikatos sutrikimai pasireiškia kaip streso, negatyvo pasekmė. Ir gydytis reikia susitaikymu su esama situacija, atleidimu. Tai pašalins ir liga. Žinoma, jei iškritote ir medžio ir susilaužėte ranką ar prasidėjo apendicitas, gal verčiau pradžioje kreiptis į medikus. Aš turėjau omenyje tokius sveikatos sutrikimus kaip apsinuodijimo, peršalimo simptomai, niekuo nepaaiškinami skausmai bei silpnumas ar pan.

Tam tikrą savo teksto dalį aš beveik kasdien skiriu ezoteriką studijuojantiems žmonėms, bet pastebėjau, kad tai ne visada teisingai suprantama. Net nežinau kaip tai įvardinti? Iki šiol vadindavau dvasiškai tobulėjantiems. O gal nekreipt dėmesio? Juk hermetiškoji filosofija teigia „kai mokinio ausys pasiruošę girdėti, atsiranda lūpos, kurios užpildo jas išmintimi. “ Na bet grįžtant prie tobulėjančių dvasiškai, šiomis dienomis jie gali pajusti ypatingus pojūčius. Čia gal svarbesnės dienos užsiimantiems Taro, ypač dar kelio pradžioje, nes staiga gali aplankyti suvokimas, kad kitų energijų bei ketinimų perskaitymui jokios kortos nebereikalingos. Kitaip tariant, tai laikas, kuomet kūdikis su vaikštyne netikėtai žengia pirmuosius žingsnius.
Gerų švenčių! Susitiksime jau po jų 🙂

https://tv.lrytas.lt/laidos/atlieku-kultura/2019/04/14/news/atlieku-kultura-2019-04-14-9918186/?fbclid=IwAR0nIBYO8YfTwotTg9Z0-42dSIqvnUQSkEpYGoB9XBIUZ0Zxs_-lnY1GU7w
Eiti prie įrankių juostos