Konsultacijos

[:lt]Balandžio 19 d. [:]

[:lt]Kartu su stipria Venera (ji atstovauja ne tik grožį, bet ir Temidę), mes žengiame ir į didesnio teisingumo laiką. Tai laikas, kuomet Uranas vis labiau laužia seną stabarą  Saturną ir pamažiukais kliba net absoliučiai dešimtmečius užsistovėjusios struktūros. Pavyzdžiui, kaip krovininio transporto įmonių veikla. Šaka, kurios niekada niekas nejudino ir kuri, mano nuomone, vis dar egzistuoja vergovinėje santvarkoje. Daug dar tų struktūrų pajudės ir sudrebės. Marso – Jupiterio teigiamas aspektas Dvyniuose ir Vandenyje tam idealus laikas. Tai tinkama diena įvairiems tyrimams, tinkamas laikas užduoti klausimus.

Apskritai tai aktyvumo diena, nepraleiskite jos fotelyje. Pasivaikščioti irgi negana. Gal verčiau išlėkite teniso, rankinio ar pan. lauke pažaisti.
Tinkama diena garderobui atnaujinti. Tai brangių, prabangių pirkinių laikas. Jei planuojate pirkti megztuką už kelis šimtus eurų, dabar laikas tam. Jei tiesiog norite mėtyti pinigus per išpardavimus, tada palaukite. Dienos spalva – akinančiai balta.Tinkamas laikas priglobti benamį šunį. Tinkamas laikas kaupti informaciją, ypač vizualiniu būdu, kitaip tariant per įvairius video, podcastus.

Santykiams tai nėra gera diena. Atvirus pokalbius atidėkite geresniems laikams. Bus daug uždarumo, paslapčių, ypač tai bus būdinga vyrams. Bus daug melo. Vėl gi, labiau iš vyrų pusės. Itin sąžiningoms moterims tokia diena gali tapti paskutiniu lašu santykiuose.
Emociškai diena ganėtinai sunki. Gali atrodyti, kad tiesiog nebeturiu jėgų visą tai ištverti. Dabar aktyvėja Saturno – Urano neigiamas aspektas. Ir jeigu jūsų gyvenime buvo kažkas tokio kaip praleista proga, neįgyvendinta galimybė, jums gyvenimas tą progą gali suteikti dar kartą ir patikrinti ar pamoką jau išmokote tinkamai. Deja, bet tokie išbandymai niekad nebūna lengvi. Tiesa, kol kas mano jau minėtas Marso – Jupiterio aspektas prideda bent šiek tiek gyvenimui džiaugsmo, suteikia mąstymui atvirumo. Beje, toks aspektas gali atnešti puikius, ryškius sapnus. Taigi pats laikas pakeisti patalynės užvalkalus ir pasiruošti fantastiškiems vaizdiniams nakties metu. Kitaip tariant tai skalbino, lyginimo ir krakmolinimo diena ( 😀 ) .

Šiandien aktyvesnės bus Svarstyklės. Su patinkančiais žmonėmis bus mielos ir saldžios tarsi pyragėlis. Nepatinkančius tiesiog blokuos nieko negalvodamos. Na taip, dviveidės bus tokios 😀
Ožiaragis perdėtai savimi pasitikės, bus visiškai nepriklausomas. Tokiu būdu saubingai erzins aplinkinius. Šiuo metu Ožiaragio neįtrauksite į bendrą ratelį ar naujai besikūriančią komuną. Jis bus vienas. Jis ir taip viską sugeba pats. Kitų paramos jam nereikia.

Pandemiją suvaldyti bus vis sunkiau, nes žmonės tiesiog nusispjaus į galimas rizikas. Atsiduos likimui į rankas, nebebijos nei susirgti, nei numirti. Dauguma savo išvermės galimybių ribas jau peržengė. Šiuolaikinio žmogaus jos pakankamai nedidelės.Geresnei savijautai tiktų bet kokia veikla su akmenėliais ir kristalais. Pavyzdžiui, įvairių formų iš jų dėliojimas. Tokią dieną tinka selenitas, dūminis kvarcas, rožinis kvarcas ir pan. Kuo tokia veikla veiksminga? Na jos principas yra buvimas šalia akmenų, jų lietimas rankomis. Žinoma, tam reikia nemažą kiekį jų turėti. Čia panašiai kaip ir su sigilių piešimu. Tinka dėlioti įvairius simbolius. Taip pat tinka pirkti įvairius talismanus, papuošalus su akmenimis. Dienos simbolis – cikada.
Šiandien rekomenduotina labai lengva, augalinė mityba. Valgykite vaisių. Išbandykite kažką egzotiško, jei rasite.

Nors kartais sudėtinga tuo patikėti, o šiandien tai ypač gali būti sunku, pasaulyje yra daug gerų žmonių. Jeigu gerų žmonių jūs niekaip nesutinkate, tapkite geru žmogumi pats. Galbūt jūsų gyvenamojoje vietoje ir tikrai gerų žmonių trūkumas, jei tapsite vienu jų, prie jūsų nedrąsiai ims judėti tie, kurie patys tą trūkumą jaučia. Ši diena apmąstymams: ar man tikrai reikia dešimtos poros batų? O galbūt vietoj to, kad pirkčiau dešimtą, aš devintą atiduosiu tam, kam labiau reikia?

Nuotrauka iš interneto.[:]

Eiti prie įrankių juostos