Konsultacijos

Balandžio 16 – 18 d.

Savaitgalis ir šiandiena. Na tai turime dabar tokias bjaurastingas dienas. Kaip jau ir rašiau, tai laikas, kuomet nelaimės įvyksta netyčia, ne dėl kažkieno netinkamų ketinimų, tačiau saugotis vis tiek būtina. Nepamirškite šuniukams vaistų nuo erkių,  šie kraugeriški padarai jau prabudo ir trokšta kraujo. O tokiu laiku rizikuoti neverta. Net nežinau kaip tokį laiką pavadinti – nei skusta, nei lupta? Kažkas kitokio? Na kas ten bebūtų, tai nieko gero. Toks laikas pavojingas ir žmogaus kūnui. Gali būti rasistinių išpuolių. Yra grėsmė ir blogesnių įvykių, ypač susijusių su vandeniu, įvykių po vandeniu kaip tarkim povandeninio laivo katastrofa ar pan.
Seksą irgi verčiau atidėti. Bent jau vengti eksperimentų ir nenaudoti buitinių prietaisų jo metu. Ypatingai sekso reikia vengti tiems, kuriems tai išskirtinai fizinis veiksmas, sportas. Intymumas nėra primityvus poravimosi aktas. Intymumas turėtų būti dviejų sielų suartėjimas ir susilietimas. Kūnai tik išorinė to išraiška. Apskritai meilei laikas prastas, bus didelė neištikimybės rizika.
Galima drąsiai sakyti, kad tai išbandymų dienos. Tiek sveikatai, tiek kitais aspektais. Išlikite savimi, išlikite drąsūs, neikite su minia zombių.
Šiuo metu padidinta tikimybė susidurti su odos problemomis, ypač dėl šalčio, alerginių reakcijų ir pan. Ypatingai saugokite rankų odą.

Aišku, yra ir gerų dalykų, pavyzdžiui, tinkamas laikas garderobo atnaujinimui. Malonumų planeta Venera keliauja malonumų ženklu – Jaučiu ir tai žydinčių sodų metas. Prieš tai jos kelionė Avino ženklu niekada nebūna lengva, o Jautyje, savo stipriausiose pozicijoje tai atokvėpio laikas. Ir kol ji tai darys (iki gegužės 9 d.), visiškai normalu vakarus leisti ant sofos su knyga bei užkandžiais. Balandžio 20 – 25 d. ji jungsis prie Urano – Saturno neigiamo aspekto ir tai nebus jau tokios lengvo poilsio dienos.

Buvimas savimi, buvimas nepaveikiamu kitų energijų yra pati didžiausia supergalia šioje žemėje.

Eiti prie įrankių juostos