Konsultacijos

[:lt]Balandžio 14 d.[:]

[:lt]Vis dar tęsiasi Marso – Neptūno neigiamas aspektas. Pasistenkite mažiau rašinėti internete ir pan. Tai nusišnekėjimų, neraštingumo laikas. Marsas keliauja Dvyniais.  Dvyniai atstovauja socialinius tinklus ir raštą. Tačiau yra ne tik blogų, bet ir gerų Marso aspektų – su Jupiteriu ir su Saule, todėl tai tinkamas laikas tobulinti savo raštą, pirkti kokybišką plunksnakotį. Taip, teisingai supratote – pora lapų dailyraščio būtų geriau nei komentarų rašinėjimas internete.
Tinkama diena garderobo atnaujinimui. Rekomenduotina rinktis klasiką, kelnes vietoje sijono. Dienos spalva – smėlinė, šviesiai ruda. Taip pat tinkama diena pirkti žaislus, ypač visokių namukų pavidalu. Tarp kitko tas galioja ne tik žaislams, bet ir tokiems objektams kaip nameliai ant ratų.
Gerai nuteiktų piknikas gamtoje, ypač kokios senovinės pilies ar rūmų fone. Daržovės, vaisiai, sūriai, prancūziška ar itališka duona, gal net raudono vyno taurė. Taip pat tokią dieną reikia aktyvumo bet kokia jums priimtina forma, veiksmo. Dabar tikrai ne laikas slėptis nuo gyvenimo lovoje. Šiuo metu Saulė su daro teigiamus aspektus su Marsu ir Jupiteriu, o rytoj prie jų prisijungs ir Merkurijus tai automatiškai turime kūrybiškumo laiką. Nors jį ir sunkoka bus produktyviai išnaudoti dėl Plutono neigiamų aspektų su Saule bei Venera. Tiesa, Venera jau šiandien vakare atsiplėš nuo šio darinio ir grakščiu žingsniu žengs į Taurą. Tai bus toks tarsi buvimas rožių sode tolumoje griaudint pabūklams (Saturno – Urano neigiamas aspektas). Bet kokiu atveju šiandien tinkamas laikas pasidarbuoti rožyne. Klausykitės aštuoniasdešimtųjų periodo muzikos, kuri geriausiai atitinka Veneros Jautyje laiką. Užsidekite visas žvakes, kiek turite. Dabar mes gyvensime jaukumo režimu.

Na dienelė gal ir nebus pati lengviausias, nors yra gerų aspektų, bet šalia jų veikia ir krūvelė blogų. Apskritai pandemijos atžvilgiu pradėjome keliauti atgal ir dabar tai jau bus iki liepos. Niekas jūsų nebesaugos, niekad nebesisaugos tai mano patarimas būtų saugoti save patiems. Iš visų jėgų iki sulauksime geresnių mėnesių. Jeigu galite kažkur nesilankyti tai ir nesilankykite, apeikite visokias įstaigas dideliausiu ratu, jeigu jums nėra mirtinos būtinybės ten patekti.
Meilei laikas irgi ne pats geriausias, bet pagerės Venerai pakeitus kryptį į Jaučio valdas. O kol kas jus gali valdyti savotiškas apsėdimas ir noras priversti kitą žmogų būti tokiu, kokio jums reikia. Galiu tik užtikrinti, kad taip nenutiks. Mes pereiname į erą, kuomet įvairūs outsaideriai, kitokie nei minia žmonės pradės priimti save tokius, kokie jie yra. Ir miniai teks su tuo susitaikyti. O jeigu jūs kaip tik esate šiek tiek ateivis iš kitos planetos, dabar pradėsite priimti save ir gerai jaustis pats su savimi. Gal tas procesas neįvyks per vieną dieną, bet pamažiukais į žmonių protus skverbsis suvokimas, kad buvimas kitokiu nei visi yra ne tik normalu, tai yra gerai.

Dvasinio tobulėjimo kelias nėra lengvas kelias ir kaip taisyklė tai vienatvės kelias, na bent jau dalį laiko. Nėra lengva likti visiškai vienu, nėra lengva ištverti vienišumo jausmą. Tačiau tai yra normalu. Aš dažnai sulaukiu klausimo, o kodėl privaloma ta vienatvė. Privalo tikrai nėra nieko. Žmogus visada gali rinktis pats vieną ar kitą dalyką. Na gerai, beveik visada 😀 Gali rinktis tam tikrose ribose 😀 ir pan. Esmė čia labiau tame, kad kai jūs pasukate nauju keliu, norite daryti kažką kitaip, jūs negalite tuo pačiu likti prie seno. Tarkim pereidami į kitą darbą juk neatsinešate ten senojo darbo dalies – kabineto baldų, senų įsipareigojimų, ar ne? Taip ir su dvasingumo keliu – jūs pereinate į etapą, kuriame reikia atsikratyti nebereikalingų dalykų, žmonių, kurie jums nebetinka. Todėl eidami šiuo kelių jūs dalį laiko praleisite absoliučioje vienatvėje, kiek tai įmanoma šiais laikais. Bet situacija vėl ims keistis vos tik išsivalysite nuo praeities. Svarbu sau priminti, kad sunkios dienos savyje neša vertingas pamokas. Be abejo, tai sudėtinga kai esi apimtas depresinių nuotaikų. Bet kelias iš to tik vienas – per savo paties veiksmus. Su bloga savijauta (norėčiau pabrėžti, kad nekalbu apie psichikos sutrikimus ir ligas, kuriems gydyti reikia vaistų) galima kovoti reguliariai medituojant, rašant emocijų žurnalą. Liūdėti, baiminties ateities yra normalu. Svarbu šalia to rasti jėgų naujiems tikslams ir didžiulėms svajonėms. Nereikia tik bijoti suklysti, juk galima bus bandyti vėl ir vėl. Bandyti kol pavyks yra normalu, blogai yra net nepradėti iš baimės, kad niekada nepavyks.

https://www.youtube.com/watch?v=BjvfIJstWeg[:]

Eiti prie įrankių juostos