Konsultacijos

Balandžio 11 d.

Ko gero sunkiausia savaitės diena, ypatingai mamoms, kurias gali varginti sunkus perfekcionizmo jausmas – noras būti gera mama ir jausmas, kad esi nepakankamai gera. Noras padaryti kaip geriau, tačiau rodosi viskas gausis kaip blogiau. Nesvarbu, ką šiandien darysite, jums vis tiek atrodys, kad esate nepakankamai gera. Todėl geriausia, ką galite padaryti, tiesiog daugiau laiko skirti vaikams. Šiandien tikrai nereikia nieko keisti, nieko daryti daugiau ar geriau. Pakaks paprasto buvimo kartu bet kokia forma ir tai bus geriausia, ką jūs galite padaryti dėl savo vaikų, kuriems ir tikrai ši diena irgi gali būti sunki. Šiandien vaikus reikia ypatingai saugoti, daugiau kalbėtis, labiau į juos atsižvelgti. Jei esate religinga, puikiai tinka šį laiką praleisti bendroje maldoje, kalbėtis apie dievą ir dvasingumą, aiškinti religijos prasmę ir papročius. Tai tinkama diena ruošti vaikus būsimoms religinėms apeigoms.

Tai nėra lengva diena ir vyrams. Šiandien jie ypač stipriai gali pajusti senėjimo požymius ir norą kažką keisti, sustabdyti laiką, atrodyti jauniau. Tai gali pasireikšti tiek elementaraus naujo „stebuklingo“ šampūno nusipirkimu, tiek drastišku šukuosenos keitimu ir pan. Vis tik nuo drastiškų veiksmų rekomenduočiau susilaikyti. Šiandien tikrai netinkama diena gaudyti prabėgančią jaunystę, nes pasirinksite tam pačius netinkamiausius metodus. Šiandien diena, kuomet reikia suvokti, kad branda irgi gali būti graži, o kūno grožis labai laikinas ir mažai reikšmingas dalykas lyginant su sielos „išvaizda“.

Tai apskritai aklumo diena. Toks laikas gali pasireikšti ir realiomis problemomis su regėjimu, akimis. Tačiau daug dažniau ji reiškiasi savotišku proto aptemimu, kuomet atrodo, kad viskas yra blogai ir nebematomos geresnės perspektyvos gyvenime. Todėl reikia sau nuolat priminti, kad tai tik viena diena. Tai labai trumpas laikas. Trumpalaikė neviltis. Ji greitai praeis. Tai tikrai netinkamas laikas kažką spręsti, kažką daryti. Ypatingai priimti sprendimus, kurie turi reikšmę didesniam žmonių ratui. Taip pat bet kokiems reikalams, susijusiems su užsieniu. Šiandien visus svarbius reikalus reikia atidėti. Nieko nereikia daryti, nieko neverta keisti ar taisyti. Reikia ramiai sėdėti ir leisti visam tam purvui pačiam praslinkti pro šalį. Šiandien kiek įmanoma labiau reikia atsiriboti nuo slegiančių, nemalonių situacijų, palikti viską savieigai, nesivelti į jokius nemalonius reikalus. Šiandien visi gali atrodyti blogi. Tai visiškai netinkama diena planuoti ateitį. Pasikartosiu – šiandien būtina atsiriboti nuo visko, kas verčia jus blogai jaustis – žmonių, situacijų, veiksmų. Geriausia, ką jūs galite padaryti tai užsidaryti namuose, išsijungti ryšio priemones. Kuo mažiau pasiekiami būsite, tuo lengviau jums ši diena praeis.

Ypatingai tai sunki diena Skorpionams, kurie gali tapti itin paranojiški, gali apimti mintys apie antrosios pusės neištikimybę, nors tai ir neturės nieko bendro su realybe. Taip pat tai sunki diena išraiškingiems Vėžiams (tiems, kurie turi planetų sankaupas Vėžyje, ypač tokias kaip Saulė, Merkurijus ar Marsas). Šiuos žmones kankins emocinė sumaištis, chaosas tiek viduje, tiek išorėje. Tai tarsi emocinė mėsmalė.

Svarbiausia nepamiršti, kad nėra to blogo, kuris neišeitų….

Eiti prie įrankių juostos