Konsultacijos

Balandžio 10 d.

Prasideda sunkioji savaitės dalis. Na ką padarysi, tenka ir blogesnes dienas išgyventi. Visų pirma tai yra didesnė rizika susižeisti. Na kol kas tai dar ne pats pavojingiausias laikas, tačiau galite kažkiek save susižaloti. Pavyzdžiui, gaudydami krentantį kaktusą nuo palangės. Tokiu laiku negalima reaguoti impulsyviai. Reikia verčiau stabtelti ir pagalvoti, gal ten tegul krenta, dūžta, genda ar pan. seni daiktai bei dalykai. Galbūt juos gelbėdamas aš tik save sužalosiu. Ir čia visomis prasmėmis, nebūtinai tik fizine. O šiaip tai apskritai reikia vengti bet kokios veiklos, kurioje naudojami aštrūs prietaisai. Toks laikas truks tik dvi dienas, taigi atidėkite kojų depiliaciją skutimosi peiliukais porai dienų. Laimei dar ne bikini sezonas. Nukentėti tokiu metu gali ne tik žmonės, bet ir aplinka nuo žmonių rankos. Tokiu metu agresyvesniems asmenims atsiranda noras niokoti, daužyti svetimą turtą. Todėl tokiomis dienomis galite sužinoti, kad kažkas tarkim suniokojo jūsų artimųjų kapą, lankytiną objektą ar pan. Toks laikas atneša agresiją tarp žmogaus ir daikto, o ne žmogaus ir žmogaus, jei būtų galima taip išsireikšti. Įdomu tai, kad šio bjauraus laiko nelabai pajaus Žuvys. Gal tiksliau jos irgi nebus atsparios aplinkos agresijai, tačiau pačios agresyvumo nejaus visiškai. Šiuo metu net žodiniame konflikte jos bus pasyvios pralaimėtojos. Jos tiesiog atsitrauks nuo situacijų, net nebandydamos ginčytis. Tačiau būkite atsargūs, jei kovojate su Žuvimis. Tai gali būti tiesiog apgaulinga taktika, jos apsimes pralaimėtojomis, kad laimėtų užmigus jūsų budrumui.
O šiaip tai vandens ženklams (taip pat ir tiems, kurie nepriklauso vandens ženklui, tačiau turi Mėnulį vandens ženkle), ypač stipriai pradės jaustis Saturno/Plutono aspektas. Šie ženklai jau kuris laikas vienu ar kitu būdu mokėsi brėžti griežtesnes ribas bei sveiko egoizmo, kas jiems ir būtina, nes pagrindinė jų bėda nuolatinis noras įtikti kitiems ir priklausomybė nuo kitų. Tai šiuo metu po atrodytų jau pasiekto kažkokio progreso, iki mėnesio pabaigos ir ypač šiomis dienomis gali užplūsti kaltės jausmas ir jautimasis blogu žmogumi. Progreso vardan, šiuos jausmus reikia ignoruoti ir eiti į priekį, nepaisant netikėtai užklupusios vidinės miglos.

Tai ir pasibaigusių santykių laikas. Šį kartą jis labiau veiks senas poras, tiksliau ilgai gyvenančius santuokoje žmones. Tokiu metu sutuoktinis/ė tampa tarsi nepakeliama našta ir atrodo, kad viską atiduosi už brangią vienatvę. Tokiu metu poros skiriasi ne dėl trečiųjų asmenų, o tiesiog todėl, kad nebegali pakęsti varžančių pančių ir trokšta patirti kas ta palaiminga vienatvė. Šis laikas tęsis visą likusią savaitės dalį ir gali dar jaustis iki kitos savaitės vidurio.

Tai gera diena mokslui, ypač mokiniams, suaugusiuosius toks laikas veikia silpniau. Todėl šiandien tinka bandyt atsiskaityti įvairius dalykus, praleisti vakarą prie pamokų, ypač jei yra koks artimoje ateityje kontrolinis, kuriam reikia pasiruošti ir pan.

Eiti prie įrankių juostos