Konsultacijos

Balandžio 10 – 13 d.

Paskutinis mano įrašas prieš Velykas. Dabar sugrįšiu antradienį. Na o šios dienos kels vis didenį atsipalaidavimą, norą maištauti, vis daugiau žmonių įsikabins versijos, kad jokio viruso nėra ir nesilaikys visuotinių normų. Na toks jau tų planetų veikimas – jei virusas plinta per lėtai, galima tai paskatinti per žmonių mintis….Be jokios abejonės toks reiškinys nebus masinis. Dalis žmonių išlaikys sąmoningumą ir dar netgi taps griežtesni, suvokdami situaciją taps kurti artimųjų maldavimams susitikti. Kas ne taip jau ir būdinga šventėms, labai suaktyvės virtualus bendravimas. Ypač tarp tų žmonių, kurie ir šiaip turi populiaresnes pozicijas tarkim bendravimo grupėse ar pan. Tai gali didinti vienatvės jausmą tiems, kurie dėmesio sulaukia mažiau. Nors virtualiam bendravimui laikas yra geras. Kur kas prastesnis laikas politikams. Tokiu metu kuriamos klaidingos strategijos, ypač iš baimės prarasti pozicijas. Prastas laikas užsienio politikai.
Aš rekomenduočiau skirti daugiau laiko vaikams. Pavyzdžiui, būtų labai simboliška ir naudinga sodinti augalus. Net jei tai tik vazonėlis namie. Šių dienų simbolis – pupa.Puikus laikas studijuoti astrologiją, skaityti astrologines knygas. Bent kažkiek ją išmanantys gali jausti didesnį poreikį apie tai kalbėti ir taip stipriai užknisti aplinkinius, kurie nieko apie tai nesupranta.Puikios dienos bendrauti su gyvūnais, ypač egzotiškais, tarkim drambliais. Na ko gero tas niekam nepavyks.Gerai veiktų buvimas pajūryje kas sau galite tai leisti. Buvimas tai tarkim vienišas pasivaikščiojimas, bėgiojimas ir pan. pakrante.

Avinas šiomis dienomis galvos tik apie save. Jautis galvos apie savo turtą. Dvyniai – kaups naujas žinias. Vėžys bus jausmingas. Liūtas atsidės kūrybai.
Šios šventės bus išskirtinė proga pasirodyti Mergelei – kitų akyse ji bus mandagi, pasitempusi, švytinti. Tačiau šnipinės jums už nugaros ir periodiškai su plačia šypsena gels žodžiais nuodingiau negu kobra. Ji daug analizuos.Svarstyklės – užsiimsi santykiais. Skorpionas paskęs aistrų ir troškimų jūroje. O gal frustracijoje, kad negali jų įgyvendinti. Šaulys bus protingesnis nei įprasta, geriau viską supras. Ožiaragis naikins viską aplinkui. Vandenis užsims vidiniais ir fiziniais pokyčiais. O Žuvys pasiners į tikėjimą.
Šiomis dienomis naudinga būtų vakarus leisti ramiai, tyloje, įsiklausant į save, atsipalaiduoti, apgalvoti kas jums teikia džiaugsmą, už ką galite būti dėkingi, mąstyti pozityviai. Ypač tai tiktų daryti prie prieskoninės arbatos. Būtinai su anyžium ir cinamonu :)Tinkamos dienos įsirenginėti savo mažytį altorių (ne, su krikščionybe tai neturi nieko bendro).

Nebūkite tas, kuris garsiai griaudžia, bet žaibu netrenkia. Būkite žaibas, kuris trenkia tyloje. Nebūtina šventes švęsti prie gausiai nukrauto stalo. Juo lab, kad daugumai net nebus su kuo. Galima pasirinkti kur kas produktyvesnį šventimo būdą, pavyzdžiui, dirbti prie savo namuko statybų, remonto, įrengimo. Turiu omenyje statybos, apdailos darbus, kurie dirbami lauke.
Jei yra galimybė, šveskite Velykas lauke, gamtoje. Stalui tikrai pakaks viščiuko kepsninėje, bulvių iš orkaitės, keptų cukinijų ir svogūnų garnynui bei sūrio ir šilauogių desertui. Velykos pavasario, gamtos šventė ir originaliame variante jos švenčiamos gamtoje 🙂 Nes tai prabudusios gamtos pasveikinimo šventė 🙂 Galbūt ateina metas grįžti prie tikrųjų savo šaknų?

Gerų švenčių!!!

Eiti prie įrankių juostos