Konsultacijos

Balandžio 1 d.

Vis labiau artėjant Saturnui su Plutonu, vis labiau mažėja mumyse žmogiškumo, užuojautos, šiltų emocijų. Žmones pradeda užvaldyti godumas ir dažno viduje jis dabar ims viršų.  Net skaudžiausių netekčių akivaizdoje skausmas bus pamirštas ir artimieji plieksis bei grasinsis vienas kitam gerkles perkąsti dėl gardesnio kąsnelio.
Nepasiduokite godumo ir keršto jausmui, mokykitės dėkoti už tai ką turite ir kad gyvenimas netapo nebeišgyvenamu. Iš ties tai vienintelis būdas išgyventi šį laiką. Nes tie, kurie leis pykčiui juos užvaldyti ir pasiduos keršto troškimui, atvers kelią sau į asmeninį pragarą. Turėkite omenyje, kad išgyventi liko dar vienas mėnuo ir situacija kasdien pamažiukai sunkės, tačiau nuo gegužes prasidės palengvėjimo laikas. Irgi pamažiukais. Kai šis laikas baigsis, patys daugiau apie jį net pagalvoti nebenorėsite. Bet kol jis yra, reikia save suimti į rankas ir ramiai eiti į priekį žingsnis po žingsnio. O geriausia, ką galite padaryti šiandien, tai imti kempinę į rankas ir šveisti namus. Tai pats veiksmingiausias būdas dabar kovoti su neigiamu planetų veikimu.

Finansiniu atžvilgiu tai irgi labai savotiškas laikas. Šį mėnesį pas jus pinigai gali ateiti kaip išbandymas. Ir jei jau esate pakankami išmintingi, galite protingai su jais pasielgti ir ateityje gauti „dividendus“, nebūtinai finansine valiuta, galbūt ir dvasine. Arba galite su jais pasielgti neprotingai ir užsitarnauti sunkią skolą. Nebūtinai finansinę, gali būti ir dvasinė. Tokios dar sunkesnės. Džiaukitės, jei šį mėnesį papildomi pinigai jūsų neaplankys ir jums neteks spręsti dilemos kaip su jais pasielgti.

Tai nėra tinkama bendravimui diena, jūsų mintys skraidžios kažkur anapus ir pašnekovo jūs negirdėsite, taip pat ir jūsų monologai bus mažai įdomūs bei girdimi. Kaip ir sakiau – mažiau kalbų, daugiau darbų. Toks turėtų būti šios dienos šūkis. Taip pat tai geras laikas piešti – piešti reikėtų įvairius simbolius ir simbolių tematika. Tai dvasiškai irgi gerai veiks. Šiuo metu ypač galingas Nahash (biblinės gyvatės, apie kurią galite paskaityti Senajame Testamente) simbolis. Todėl itin tinka piešti ta tematika. Taip pat stiprią jėgą turi masonų simbolika, chaoso, tekančios energijos, torus simboliai. Ką kuris reiškia ir kaip atrodo, galite susirasti internete, o toliau jau tik fantazijos reikalas.

Šiandien ypatingai jautrios bus Svarstyklės, todėl jei buvote jas kuriam laikui pamiršęs, šiandien apsireikšdamas rizikuojate patekti į kryžminę apklausą bei sulaukti gausybės priekaištų ir netgi atvirų pareiškimų, kad esate blogas draugas. Na gi bet jos ir tikrai teisios!!! Visi mes žinome, kad kas nori, tas laiko randa. Neranda jo tik tie, kurie nenori…..Taigi pokalbį verčiau pradėti ne nuo apgailėtinų pasiteisinimų apie didelį užimtumą, o tiesiog nuo esu šiknius…atleisk man…

Apskritai dabar toks laikas, kad reikia apmąstyti savo gyvenimo būdą, savo kelius. Galbūt šį mėnesį išgyvenimui teks naudoti ir neasfaltuotus, duobėtus, dumblotus kelius, tačiau tai nereiškia, kad būtent tokiu keliu jūs turite eiti visą gyvenimą. Ne, tikrai ne, šios dienos kelias nėra viso gyvenimo kelias. Todėl mėnesiui pasibaigus reiks užsigydyti žaizdas ir keisti kryptį. Pradėkite jau dabar apie tai galvoti ir pamažiukais taikytis į kitą kryptį. Nes taip kaip buvo, daugiau būti nebegalės.

Sėkmingo išgyvenimo 🙂

https://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2019/03/31/news/buve-julijos-nacialovos-mylimieji-pamirso-netekties-skausma-susikibo-del-moters-buto-9791878/
Eiti prie įrankių juostos