Konsultacijos

[:lt]Ar gali keistis žmogaus horoskopas?[:]

[:lt]Ne, gimimo horoskopas niekada nesikeičia. NIEKADA. Žinau, kad egzistuoja įvairūs mitai, jog jūs persikeliate gyventi kitur ir pasikeičia gimimo horoskopas, bet tokie mitai gimsta tik iš absoliutaus nesupratimo kas gi ta astrologija bei nulinių žinių apie astronomiją.

Kas išvis yra gimimo horoskopas? Galima būtų vaizdžiai pasakyti, kad tai dangaus nuotrauka jūsų gimimo akimirką iš tų koordinačių, kuriose jūs gimėte. Ar gali keistis akimirka, kuri jau praėjo? Manau, kad akivaizdu, jog ne. Jūs gimėte, jūs gavote savo sielos ir kūno pasą. Na kaip gimimo liudijimą. Ir taškas. Jūsų gimimo liudijimas juk nesikeičia ar ne? Tai gi jūs gaunate žvaigždžių pasą, kuris liudija, kad gimėte žmogaus kūne planetoje Žemė ir turite leidimą čia egzistuoti (ar prievolę) iki jums duotas kūnas suirs. Šiame pase surašyti visi jūsų prigimtiniai duomenys, kitaip tariant tai kraitelis su kuriuo jūs čia ateinate. Ir jis niekada nepasikeis. Tiesa, jūs pats keisitės. Net ir aplinkybės jūsų gyvenime keisis. Na tarkim jūsų gimimo horoskope visiškai tuščias ketvirtas būstas, kas reiškia, kad ši gyvenimo sritis jums nėra aktuali. Bet jei čia įtranzuos koks Plutonas, ta gyvenimo sritis daugybei metų taps aktuali ir jūs statysitės namą, dirbsite iš namų, veiksite nekilnojamojo turto srityje ar pan. Kiekviena lėtoji planeta su savo tranzitu kuriam laikui pakoreguoja jūsų gyvenimo sritis, todėl gali atrodyti, kad gimimo horoskopas visai nebeatitinka ar pasikeitė. Tačiau tai laikini dalykai.

O jūs patys galite šiek tiek keisti irgi tik ne gimimo horoskopą, o metines prognozes arba taip vadinamus soliarus. Tranzitų irgi pakeisti neįmanoma, nes tai planetų judėjimas realiu laiku, o štai soliaras vėlgi „dangaus nuotrauka“ tą akimirką kai Žemė atsiduria tame pačiame taške Saulės atžvilgiu kaip ir buvo jūsų gimimo akimirką (tai nutinka kartą į metus per jūsų gimtadienį) tik dabar jau iš tų koordinačių, kuriose jūs tą akimirką esate. Vadinasi pasikeičia koordinatės ir pasikeičia prognozė. Tas pats galioja ir lunarams (mėnesio prognozėms), kurie sudaromi pagal Mėnulio ciklą. Juos irgi taip pat galima keisti.

Labai svarbu nepamiršti, kad žmogaus likimas nėra fatališkas, t.y. nulemtas ir taškas. Nulemtos yra aplinkybės, kuriose jūs gyvensite, o kaip jūs gyvensite, koks jūs būsite tai jau jūsų laisvos valios reikalas. Ir kadangi į klausimą atsakiau labai greitai, tai Veneros/Marso konjunkcijos proga aš norėčiau šiek tiek apie meilę dar 🙂

Kalbant išskirtinai apie sielos reikalus, tai sielos kelias žemėje yra mokytis gerumo ir besąlygiškos meilės. Mokytis pagarbos kiekvienai gyvybės formai ir visus tuos dalykus išlaikyti ne tik tada kai objektai gražūs, gyvenimas geras, o santykiai lengvi, bet ir tada kai skausmas toks tarsi kvėpuotumėte sudužusiu stiklu, o objektas atstumiantis ir bjaurus. Šioje vietoje jūs galite mane neteisingai suprasti ir pagalvoti, kad va tarkim šie santykiai su vyru mane labai skaudina, bet juk rozmarinas sako, kad čia pamoka. Nieko panašaus aš nesakau – aukotis ir mylėti tuos, kurie mūsų net negerbia, čia jokia pamoka. Čia aukos sindromas. Jums nereikia mylėti tų, kurie nepaiso jūsų ribų ir kapoja jus į smulkiausias skiedras. Jeigu jūs galvojate, kad mylite tokį žmogų tai jūs tiesiog nemylite savęs. Jeigu jūs nemokate net savęs mylėti, apie kokią meilę kitam mes kalbame? Tokiu atveju reikia atsitraukti ir laukti žmogaus, kuris jus pamokys meilės pradmenų. Tai bus žmogus, kuris jums kažką duos ir neišrašys sąskaitos. Tai bus ir žmogus, kuris jus įkvėps. O po to kažkas jus kažko išmokys. Ir kažkoks žmogus, kuris nepailsdamas jumis rūpinsis. Ir jūs noriai gersite iš šių žmonių duodamų jums stiklinių, galiausiai jūs sulauksite žmogaus, kuris norės tapti jūsų pasaulio dalimi ir pasidalinti savo pasauliu su jumis. Todėl jeigu norite sulaukti tikros meilės, pradžioje jums teks jos išmokti kantriai žingsnis po žingsnio, mokantis gerumo ir išminties iš jus supančių žmonių.

Niekur neskubėkite. Laukite žmogaus, kuris jums aiškiai parodys, kad jūs visada jo mintyse. To, kuriam bus įdomu kuo jūs šiandien gyvenate ir nebijos parodyti, kad jam tikrai tai rūpi. To, kuris norės įsipareigoti jums ir aiškiai įvardinti kas gi jūs vienas kitam esate. Laukite to, su kuriuo iškart bus lengva ir ramu. Tikra meilė nereikalauja sunešioti geležinių kurpių. Ji iškart ateina su ramybės ir namų jausmu, lyg jau tūkstančius metų būtumėte pažįstami. Tikra meilė niekada neleis jums pasimesti, nes per daug skirsis jos žodžiai ir veiksmai. Tikra meilė yra sąžininga. Ir ji iš visų jėgų stengiasi neįskaudinti ir apsaugoti. Ir ji nepavargsta siekti ir kovoti vėl ir vėl, ir vėl. O kol tokios meilės nesutikote, reikia jos mokytis. Joks horoskopas nekontroliuoja jūsų laisvos valios ir pasirinkimo. Todėl jūs kasdien turite rinktis mylėti. Net jei jūsų tikroji meilė kol kas niekur neegzistuoja, tik jūsų mintyse. Ji ateis kai jūs galiausiai visiškai aiškiai suvoksite, kad esate vertas gero, mylinčio žmogaus šalia ir visos įmanomos laimės kartu su juo. Ne kažko tobulo, o kažko tikro ir visa savo širdimi tikinčio jumis. Tobula gali būti tik iliuzija. Net ir svajonės yra netobulos. Laukite, mokykitės ir niekada nenustokite svajoti kol į jūsų širdį pasibels žmogus labai švelniai. Tikra meilė visada švelni 🙂

Daugiau įrašų galite rasti čia: https://contribee.com/rozmarinohoroskopai[:]

Eiti prie įrankių juostos