Konsultacijos

[:lt]Geras laikas užsiimti namais ir rimtais vyriškais darbais, pavyzdžiui, tvarkyti grindis – na ten laminatą kloti, šlifuoti, tarpelius lyginti ir t.t. Tinka bet koks darbas su akmenimis, pavyzdžiui, juos nuo kelio šalinti ar pan.
Gerai būtų pasitraukti kažkur giliai į gamtą, šalia tekančio vandens, išvykti į sodybą miške. Na tas akivaizdu ir be astrologinės prognozės. Vakar vakare valydama veidą pastebėjau, kad nuo jo valau suodžius…..Oro užterštumas tapo tikrai labai didelis, neignoruokite įspėjamųjų pranešimų. Šalia viso to gėrio dar ir galvos skausmas gali varginti. Didesnė migrenos priepuolių tikimybė. Tai dieną verčiau leisti ramiai. Prisėskite ramiam arbatos puodeliui su vaikais, pažaiskite su jais jų žaidimus. Pagulėkite vonioje su druskomis. Geriausia naudoti natūralią, o ne kvepiančias iš kosmetikos parduotuvių. Pavyzdžiui, juodosios druskos. Juodojoje druskoje yra vulkaninės kilmės, todėl atitinka ir šiuo metu gerai veikiančio Plutono simboliką. Plius ji pasižymi baktericidinėmis savybėmis, minkština, švelnina ir dezinfekuoja odą.
Šiandien venkite ginčų, pasistenkite dažniau pritarti kitiems. Tiesiog dėl šventos ramybės. Verčiau atsidėkite informacijos rinkimui, kaupimui. Bet kokio pobūdžio. Dabar laikas save pildyti naujomis žiniomis.
Šiandien rekomenduotina atiduoti pinigines skolas. Bet taip pat geras laikas skolintis.

Ožiaragis bus tiesiog paranojiškai uždaras. Jam atrodys įtartini socialiniai tinklai, jo paties artimieji ir t.t. Jis viską slėps nuo visko. Mergelės išgyvens asmenybės skilimą – vieną valandą bus linksmos, bendraujančios, jautrios ir prisitaikančios, o kitą valandą jau bus šaltos, atsiriboję, nutolę, jas viskas erzins; žodžiu, nuotaika keisis šuoliais.

Dabar toks pakankamai aiškus materialus laikas. Be didesnių iliuzijų. Gal netgi nuobodokas. Ypač labai žemiškiems žmonėms. Tuo tarpu tiems, kurie nuo žemės atitrūkę per daug, gali visiškai „nurauti“ galvą. Tai veikti reikia irgi atitinkamai, t.y. atitinkamai rinktis priešnuodžius. Jei skraidote kažkur ten aukštose materijos, pats laikas leistis ant sofos prieš teliką, išgerti išsidrėbus alaus butelį. Kad pajustumėte savyje tą žemišką primityvų malonumo jausmą. O materijos vergui reiktų šilčiau apsirengti, pasiimti šiltą antklodę ir termosa su arbata bei kažkur užmiestyje per naktį stebėti žvaigždes, pajusti mistinę gamtos ir dangaus jėgą. Na čia tokie kraštutiniai mano pavyzdžiai 🙂 Tiesiog pagrindinei minčiai. Galima juk tiesiog į virtualius jogos kursus užsirašyti, tuo pačiu ir pajudėsite.

Taip pat primenu, kad ruošiamės Mėnulio pilnačiai ir planuojame per ją iš savo gyvenimo išmesti nebereikalingus dalykus. Šį kartą siūlyčiau „laidoti“ nerimastingą mąstymą, turiu omenyje kai galvojama per daug ir tai priveda prie stipraus nerimo (tas geras angliškas terminas overthinking), blogus miegojimo įpročius, šlamštmaistį, savo praeitį, kuria vis dar aktyviai gyvenama, taip pat negatyvius, toksiškus žmones.

Paveikslo autorė Lynn Lupetti „My Tea Bear“[:]

Eiti prie įrankių juostos