Konsultacijos

Sausio 30 d.

Laikas grįžti prie darbo 🙂 Na ir pradėkime nuo blogų dalykų 🙂 Jau susidarė beveik tiksli Saturno – Plutono konjunkcija (didysis susijungimas įvyks sausio 12 d.), taigi dabar laikas saugotis žmonių, vengti naujų pažinčių. Ypač saugokitės drovių, mielų žmonių, gali gan greitai nukristi kaukės ir paaiškėti, kad po mielu žmogumi slepiasi tikriausias psichopatas. Deja, deja, bet tokia konjunkcija tai psichopatų laikas ir dabar jie lįs į šviesą tarsi vampyrai stojus nakčiai. Tai ne koks laikas santykiams, ypač žmonėms, kurie gyvena santuokoje, todėl, kad pagundu iš šalies bus ir joms pasiduoti irgi bus lengva, ypač vyrams (ypač Dvynių tipo asmenybės bus itin emocionalios, joms bus lengva stipriai įsimylėti). Tai blogas laikas aukštas pareigas užimantiems žmonėms – paaiškės, kad didžiausios jų svajonės (paprastai kiek tai susiję su karjera) buvo didžiausia jų klaida. Dabar gali ateiti suvokimas, kad valdžia, vadovo pozicija yra visai ne tai, ko gyvenime norite, nors atsikratyti atsakomybės ir palikti viską likimo valiai. Ypa tai stipriai reikšsis tiems, kurie paskutiniu metu nejautė pasitenkinimo savo gyvenimu. Tokiu atveju ne vienas pajaus, kad dabar laikas savo vietos gyvenime ieškotis kažkur kitur.

Na o geros naujienos – tai gera diena pirkti – prekės atitiks pageidavimus. Šiandien tikrai neverta laikytis dietos – verčiau palepinti save maistu. Kokie kaloringi lietiniai su įdaru, padažu ar uogiene būtų pats skrandžiui ar bent jau sielai arba tirštutėlė grybų sriuba, paskandinanti visus namus jaukiuose kvapuose.

Merkurijus šiuo metu keliauja Ožiaragiu. Tiksliau ką tik į jį įėjo. Mėnulis Vandenio ženkle. Būtent dėl Mėnulio šiąnakt (iš sekmadienio į pirmadienį) galimi svarbūs sapnai, pasistenkite atsiminti, ką sapnavote. Tuo tarpu Merkurijus dideliu greičiu artėja prie Saulės ir Jupiterio, kurie šiuo metu netoli vienas kito bei visa ši krūvelė intensyviai artėja prie Saturno/Plutono konjunkcijos. Todėl nuotaika bus geresnė nei galima buvo tikėtis, suaktyvės bendravimas. Daugelio mąstymas bus rimtas ir logiškas, tačiau su optimistinėmis gaidelėmis. Iš ties nors paminėjau, kad galimas svajonių žlugimas, tačiau tuo pačiu dabar pats laikas kurti naujas svajas. Jos bus logiškos, praktiškos, realios. Gal net gi labiau tiktų pasakyti ne svajoti, o užsibrėžti didžiulį tikslą. Todėl tai puikus laikas rimtiems apmąstymams – ko gi jūs norite iš gyvenimo, labai konkretiems tikslams. Dar geriau – užsivesti tikslų žurnalą ir sudaryti konkretų planą kaip to sieksite ir įgyvendinsite.
Tai geras laikas atostogoms – ugnies, oro ir žemės ženklams. Žemės gali varginti niūrios mintys ir dirbti tiesiog bus per sunku. Kitiems dviem gali būti pernelyg linksma, kaip sakoma ne ta nuotaika darbui. Jei išskirti konkrečius ženklus (eilinį kartą patikslinsiu – poveikis visada yra ne tiek zodiako ženklui, kiek tiems žmonėms, kurie turi ryškius elementus konkretaus ženklo) – Jaučius, Vėžius, Svarstykles ir Skorpionus gali varginti padidintas mieguistumas net jei miegos visą dieną.

Na o grįžtant prie konkrečios dienos – šiandien puikus laikas burtis Taro. Tačiau tai gali daryti tik tikri profesionalai, gerai išmanantys savo darbą. Tokiu metu lengva prisikviesti kokią sušalusią benamę dvasią ir nebūtinai su gerais ketinimais.
Tai puikus laikas eiti į koncertą, groti, dainuoti. Ir nepamirškite – tamsiausia naktis būna prieš aušrą 🙂

Eiti prie įrankių juostos