Konsultacijos

[:lt]2017 metų prognozė visiems zodiako ženklams[:]

[:lt]Visada sakau – niekada nerašysiu to bendro horoskopo. Visada parašau, tik pati paskutinė. O šiemet pasakiau – imsiu ir parašysiu, gal net pati pirma  Kaip tariau, taip ir padariau. Tik tradiciškai noriu priminti, kad bendrąjį horoskopą reikia skaityti linksmai ir nepriimti to kaip absoliučios tiesos. Aš nusprendžiau neprognozuoti įvykių, o verčiau apsistoti ties praktine veikla. Tikėtina, jog iš to bus daugiau naudos Na bent jau jei pasinaudosite mano rekomendacijomis, tikrai blogiau nebus. Tai autorinis darbas, kurį kopijuoti ir t.t. draudžiama be mano raštiško leidimo (išskyrus pasidalinimus FB) ir jis skirtas skaityti kaip smagų tekstą, nei vienas jo punktas nėra nukreiptas į kažkokį asmenį asmeniškai, o pretenzijos dėl patirtų psichikos sutrikimų beskaitant, priimamos nebus. Kaip sako protingi žmonės, kas turi galvas, te mąsto, galvos jums skirtos ne tik tam, kad su jomis valgytumėte:
AVINAS. Mielas Avinas vis dar gyvena Vandenio gyvenimą. Man sunkoka įsivaizduoti, ką reiškia kai tavo ženklu daugybę metų keliauja lėtoji planeta ir ko gero net neteks to niekada patirti, tačiau yra kaip yra (nesiskundžiu), o Avino gyvenimu keliaujantis Uranas jau ne vienus metus lemia jam nenuspėjamus įvykius, o ir patį Aviną daro neprognozuojamu. Sakysite, jis ir taip neprognozuojas, na ne, meldžiamieji, impulsyvūs – tas taip, bet prognozuojamas tas jo impulsyvumas, visada gi gali tikėtis, kad Avinas bet kurioje situacijoje įsiplieks kaip degtukas. Todėl ateinančiais metai, jei Avinas nori gyventi ramiau, tolygiau (tikėtina, kad jis to nenori), na bet vis tiek, jei nori sustabdyti tuos nesiliaujančius pokyčius, turi judėti. Greit judėti čia netinka, Avinas ir taip juda per greitai, dar labiau užsukdamas Urano veikimą. Avinui reikia judėti lėtai, tiksliau lėčiau nei įprasta, todėl geriausiai jam tiks pasivaikščioti, tik pasivaikščioti reikia kasdien (ir taip, eiti galima greitai). Dar geriau bus, jei Avinas įsigys šunį ir vaikščios su juo. Nesakau, kad būtinai turite imti iš prieglaudos (nors tai tikrai galite padaryti), bet koks šuo jums puikiai tiks. Žinoma, geriau, kad tai nebūtų Jorkšyro terjeras, nes vargu ar su juo nukeliausite ilgesnį atstumą. Dar Avinui reikia užsiimti intelektine veikla šiek tiek, na pavyzdžiui, laisvalaikiu žaisti, kokį raidžių loto, ten kaip būna sudėliok žodį ar kažkas pan. Tokie žaidimai gal ir ne Avino stichija, bet tai tarsi auka ant piktųjų dievų aukuro. Na ir kiekvienam Avinui aš rekomenduočiau keisti savo gimtadienio sutikimo vietą, kad sekantys jų metai būtų lengvesni ir geresni. Kol jų ženklu keliaus Uranas, mažai tikėtina, kad tai nutiks savaime. Primenu, kad užsakius bet kokį horoskopą – metų eigoje vienas žmogus vieną kartą šia paslauga gali pasinaudoti nemokamai. Bet jei ir nekeisite, na tai tik vieni metai, sekančiais Uranas iš lėto jau pereidinės į Jautį ir pamažu jūsų gyvenimas ir taip stos į savo vėžes.
JAUTIS. Lėtasis Jautis dar gali pasimėgauti ramybe, audrų debesys ims telktis tik kitą met. O šiais metais jam reikia padirbėti su saviverte (tam puikiai tinkamas laikas) ir kiekvieną dieną stabtelėti ties veidrodžiu bei nuoširdžiai pasigrožėti savimi. Tas nebus sunku, nes Jautis ir šiaip gražiausias zodiako ženklas, o ateinantys metai dar be galo palankūs kūno puoselėjimui. Taigi po metų, Jautis jau gali „išeiti“ grožio karaliumi. Kaip sakoma – gražiausi juk yra tie, kurių vidus spinduliuoja grožiu ir pasitikėjimu savo grožiu. Taip pat Jaučiui rekomenduotina klausytis daugiau muzikos, na tai irgi nebus problema, nes Jautis iš prigimties muzikalus bei balsingas gyvulys, o šiemet jo muzika, kažkas raminančio, hipnotizuojančio, relaksacinio. Senovės išminčiai kalba, kad muzika netgi gydančiai veikia Jaučio kūną. Na aš ne Jautis, negaliu išbandyti, bet jei jūs, Mieli Jaučiai, išbandysite, esu tikra, kad nepakenks jums tai. Jaučiu reikia užsiimti ir kūrybine – statybine veiklą, o sinoptikai žada, jog tuoj prisings, tai eikite statyti kūrybiškų sniego senių – ir nauda, ir smagu bus, o galų gale, visa tai juk galima kelti į facebook‘ą, instagram‘ą ir t.t. Aišku, tą veiklą reikia tęsti ir kai sniego nebebus, bet čia jau palieku laisvę jūsų fantazijai – veiklą, juk turi būti kūrybinė, ar ne? Ir šių mielų dalykų pilnai užteks laisvalaikiui, o visą kitą laiką Jaučiui rekomenduoju atsidėti darbui, nes tai laikas, kuomet jam dirbti seksis, automatiškai ir uždirbti (kas labiau gali glostyti Jaučio širdį, nei kietai prikimšta piniginė?), taigi išnaudokite metus tam, o tingulį varykite mintimis, jog šiemet jūsų darbo vaisiai augina jūsų pensiją ateityje.
DVYNIAI. Dvynius užlies kūrybiškumo banga, tokia kaip reikiant. Ir laistys ta banga juos visur, tiek namuose, tiek darbe. Todėl mieli Dvyniai turėtų auką visų pirma atiduoti kūrybos dievui ir gerai palaužiusi galvą, siūlau jums piešti. Piešti galima bet ką, bet kadangi Dvyniai yra socialiai drugeliai, tai ir piešti veiksmingiausia jiems bus drugelius – įvairių formų ir spalvų. Nupieškite bent vieną kasdien, užsiveskite drugelių sąsiuvinį ar kažką panašaus. Taip pat tai laikas, kai Dvyniai turi atiduoti auką ir tamsiąjai, mistinei, paslėptai gyvenimo pusei – o geriausia jam tai seksis darant tai, kam iš visų jėgų priešinasi jo esybė – tylint. Dvyniai turi mokytis tylos, taip, jums taip be galo sunki užduotis. Bet užsibrėžkite kasdien pabūti visiškoje tyloje – pradėkite nuo dešimt minučių ir ilginkite iki valandos. Kai ten sakoma – tyla, gera byla. O dar geriau, jei šalia to daugiau laiko leisite gamtoje, kaime kokiam, dar geriau vienkiemyje, kur daug gamtos ir mažai civilizacijos. Nes gamtos garsai irgi yra laikomi tyla. Taigi šiemet neplanuokite atostogų į ūžjūrį, jums labiau seksis, jei jas leisite lietuviškos gamtos apsuptyje. Dar Dvyniams šiais metais ypatingai tinka fotografuotis, todėl leiskite sau profesionalią fotosesiją, bet ir draugų nuotraukos mobiliaisiais bei selfiai puikiai pavyks. Šiemet jūs socialinių tinklų karalius, juo labiau, kad bendrauti juose galima be balso.
VĖŽYS. Bijausi, kad šiemet Vėžys dar labiau sulėtės ir dar giliau savo kiaute užsidarys. Todėl visų pirma auką jis turi atiduoti lėtumui – kasdien bent 15 minučių sąmoningo nejudėjimo būtų pats tas – sudribti tingiai į krėslą, gal net atsigulti ir leisti muzikai tave nunešti į dvasinius tolius. Šiais metais šis laimės kūdikis gali sau leisti ramiai išgerti puodelį kavos su saldėsiu šalia (na aš nesakau, kad verta su suvalgyti visą tortą, bet vienas pyragėlis ar saldainis, o gal saldus vaisius ar pan., jums nepakenks). Viskas, kas lėta ir kvepia namais bei jaukumu, Vėžiui šiais metais bus į naudą. Be to, lyg tyčia, Vėžys šiais metais dar ir meilės sulauks. Ką ten vienos, daug meilių. Aš net nerekomenduočiau ties viena apsistoti – tiesiog mėgaukitės dėmesiu ir linksminkitės su visais gerbėjais. Šiais metais, gal ne iš karto, gal labiau į antrą metų pusę, jus tapsti vakaro karaliumi ar karaliene, taigi pasidžiaukite dėmesiu ir neskubėkite įsipareigoti. A, dar Vėžiui rekomenduočiau pasidovanoti sau jaukią ir kokybišką pyžamą, gali būti, kad daug laiko jis net nepasivargins iš jos išlįsti, o visada smagiau tūnoti kokybėje.
LIŪTAS. O Liūtui atėjo laikas pajudinti storkę, kitaip tariant sportuoti. Aha, galvojote, kad valdovai ir taip gražūs, bet čia meldžiamieji sveikatos, o ne grožio vardan. Todėl jau gali išpirkinėti sporto klubo abonementus arba daryti taip kaip darau aš – sportuoju pagal youtube‘j esančias programas. Ir prašome nesukčiauti, prašome judėti ir netingėti, kitaip nieko nebus. T.y. naudos nebus. Suprantu, sportas neblizga, bet pilkomis dienomis teks pasitenkinti ant odos blizgančiu prakaitu. Be to Liūtui irgi reikia atiduoti duoklę dvasiniam gyvenimui, todėl šalia sporto jis dar turi ir joga užsiimti. Baisi nuobodybė, suprantu, bet pasiguoskim mieli Liūtai bent jau tuo, kad po metų tai mes, mūsų mieliausieji, gausim gražiausių kūnų titulą 😀 . Liūtas irgi turi atiduoti duoklę kūrybiškumui, tačiau jo atveju tas kūrybiškumas turi skendėti rimtyje. Taigi geriausia pradėti nuo Kalėdinių vainikų gamybos – kažko kuklaus ir tylaus, puošto žvakėmis, išvengiant neprideramo žaismingumo. Na aš suprantu, kad be blizgesio ir povo plunksnų, mūsų Kalėdiniai vainikai gali labiau priminti laidotuvių vainikus, bet tegul bus jau kaip būna. O po Kalėdų jau leiskite fantazijai pasireikšti ir patys sugalvokite, kur dar galite nukreipti savo kūrybinę gyslą. Tai tiek to laisvalaikio, o visą kitą laiką Liūtas turi skirti mokslui. Gal pats laikas rašyti disertaciją ar pan. Nesvarbu, ką, svarbu, kad dabar laikas, kuomet mes, msų brangiausieji, galime žengti platų žingsnį mokslo šviesos tunelio gale link ir būtent tam šiuos metus reikia ir paaukoti.
MERGELĖ. Mergelės sieloje kažkas nerimastigai virpa ir tas virpėjimas bangomis persiduoda visai aplinkai, todėl Mergėlei reikia mokytis sąmoningai jį nutildyti ir jei Vėžys gali sau leisti atsipalaidavęs mėgautis muzika, tai Mergėlė kasdien turi skirti bent 15 minučių atsipalaidavimui tyloje. Visiškoje tyloje, galbūt galima tai pavadinti meditacija, bet aš nesakau, kad būtina įgyti kažkokią konkrečią pozą ar laikytis taisyklių, pakaks tiesiog atsigulti ar atsisėsti, visiškai atsipalaiduoti ir leisti tyloje mintims laisvai skristi. Dar veiksminga lankytis baseine, plaukimas, būtent ši sporto forma irgi tildys tą krebždantį balsą. Aktyvesnės sporto formos Mergelėms grasina per didele traumų rizika. Buvimas gamtoje, kaime, vienkiemyje irgi Mergelėms šiais metais teiks nusiraminimo. Be to Mergelė gali sau leisti sėdėti prie kopiuterio, aišku, tai geriausiai veiks kompiuteriais dirbančias Mergeles, t.y. darbas kompiuteriu bus puiki auka piktiems dievams ir čia aš turiu omenyje tokius darbus kaip programavimas, svetainių priežiūra ar kompiuterių remontas, o ne raštų spausdinimas, bet blogiausiu atveju tiks ir tai. Žodžiu, tai laikas, kuomet nervingoji Mergelė turi susitelkti į vienatvę ir išmokt nutildyti tą vidinį demoniuką, vedantį ją į amžiną nerimą.
SVARSTYKLĖS. Santūriosios Svarstyklės gaus baisią nemalonią užduotį – joms reiks mokytis sakyti komplimentus ir ne bet kam, o kaimynams. Tai leis išvengti bręstančio atominio karo. Taigi užsimerkite, įkvėpkite ir pirmyn. Kad ir ką malonaus pasakysite, tai vis išeis jums į naudą. Pagirkite kad ir durų kilimėlį pirmą kartą, vėliau išmoksite ir subtilesnių dalykų. Bet kuo daugiau girsite ir pataikausite, tuo lengviau gyvensite. Na bent jau namie. Po visko galite užsibarikaduoti namuose, lovoje, su ausinėmis ir muzika. Na kad nusiplautumėte nesantūrumo gėdą. Bet ką jau padarysi, namus jums teks ginti, nes namai šiemet bus didžiausia tvirtovė, o ypač miegamojo lova ir kuo ji bus didesnė, tuo geriau joje jausitės. Tik kažin ar norėsis ją šiemet naudoti meilės džiaugsmams, kaip ir sakiau – geresnis draugas jums bus ausinės ir su mėgiama muzika, nes pernelyg dažnai kankins noras nuo visko pasislėpti. Beje, Svarstykles tikrai gali kankinti noras įsigyti didesnį būstą (ar tiesiog būstą, jei jo neturite) ir paversti jį savo tikrove ir tas noras gali būti toks desperatiškas, kad šiais metais tikrai verta pagalvoti apie būsto paskolą ir būsto įgyjimą. Apskritai šiais metais palaimą jaus tos Svarstyklės, kurios turi savo namus arba šeimą, o tos kurios tur ir tą, ir tą, bus viskuo gyvenime patenkintos ir dievams pretenzijų neturės. Todėl jei jūs vieniša ir be namų Svarstyklė – šiais metais kurkite šeimą ir stenkitės įsigyti namus. Kitu atveju galite jaustis nelabai laiminga…
SKORPIONAS. Skorpionas gali pikdžiugiškai kikenti, nes šiemet Jupiteris atkeliaus į jo ženklą ir jį globos. Visada juk malonu kai tau sekasi, o tavo draugams ir kaimynams nelabai. Tiesa, Jupiteris storumo, gausos ženklas, todėl Skorpionui teks atiduoti auką storumu 😀 Na gerai, gerai, perdedu, bet dietų laikytis tikrai nereikėtų, liesiems Skorpionams mažiau seksis nei storesniems, o prie kavos, nepamirškite pasiimti kažko skanaus. Aišku, apsileisti visiškai negalima, todėl bent jau po darbo namo eikite pėsčiomis, juk nenorite, kad po metų visi kiti ženklai, atsigriebdami, juoktųsi ir pirštai badytų? Jūs, meldžiamasis, esate kenkėjas, o kenkėjams visada reikia labiau stengtis, kad nesuteiktų kitiems galimybės atsigriebti. Na bet esate, koks esate, galų gale, jei jūsų nebūtų, ko gero tik teigiamas gyvenimas greitai visiems taptų nuobodus. Tai meldžiamasis jūs kaip gyvenimo prieskonis, o šiems metams jums daug patarimų neprireiks, gyvensite ir taip gerai. Be to būsite be galo kūrybiškas, meniškas, taigi imkitės ir kūrybinės veiklos. Šiais metais jūs būsite kur kas geresnės širdies nei įprasta, todėl sukurkite kažką džiugaus sau ir kitiems, na net nežinau – gal rožinių balionų girliandą? 😀 Ai, palieku tai jūsų fantazijai, ji bus kur kas lakesnė nei maniškė.
ŠAULYS. Na Šaulio negandos visai jau eina į pabaigą, Saturnas keliauja paskutinius žingsnius jų ženklu ir ruošiasi kraustytis pas Ožiaragį. Todėl drąsiai save apdovanokite gėlių puokšte, jūs jos nusipelnėte. O šiaip tai sportuokite, judėti, juk jūsų kraujyje, o Saturnas tam buvo uždėjęs apribojimus, todėl dabar pajusite tikrą išsilaisvinimo jausmą judėdami. Ir darykite tai sporto klube, kad tuo pačiu dar pabendrauti galėtumėte ar tiesiog pasijaustumėte žmonių apsuptyje. Dar rekomenduočiau jums žiūrėti animaciją, kažką tokio creepy kaip Ežiukas rūke. Na ne jūsų stichija, ne jūsų, tai tik duoklė piktiems dievams. Be to tokia veikla teigiamai veiks jūsų kūrybškumą, kuriam dabar tikrai ne laikas miegoti, o kaip tik laikas išsiveržti stipria srove. Tai sėkmingiausias laikas bus Šauliams (ar žinote, kad Šaulys tiesiog gimsta būti pedagogu?), dirbantiems su kitokiais vaikais. Kitoks – tai tiesiog neatitinkantis standartų bet kuria prasme. Ir dirbantys su kitokiais vaikais bus dievų globoje.
OŽIARAGIS. Ožiaragiui šiais metais nebus lengva. Na gal didelių tragedijų ir nebus, tačiau gali būti daugiau sveikatos problemų, ypač Ožiaragio silpnose vietose (oda, kaulai, sąnariai, dantys). gali būti infekcijų, ypač odos rizika, todėl kasdien kruopščiai prauskitės po dušu, kaip galima dažniau plaukite rankas ir pan. Tas galioja ne tik kūno, bet ir maisto higienai, todėl nelaikykite neplautų indų, plaukite juos karštu vandeniu ir kokybišku plovikliu, taip pat kaip ir plaunamus maisto produktus, tokius kaip vaisiai ir daržovės, aišku, indų ploviklio jiems naudoti nereikia, bet karštas vanduo ir soda nepakenks. Kaip ten bebūtų, dabar jūs turite aukotis visur ir visada, jei norite išgyventi. Pradėkite nuo Kalėdų, pamirškite, kad esate skupus kaip velnias ir dosniai apdovanokite artimuosius bei draugus. O kaip aukotis po Kalėdų, jau galvokite pats…Na ir kaip ten sakoma…te padeda jums dievas….
VANDENIS. Vandeniui duosiu malonią užduotį – šiuos metus paskirkite filmų peržiūroms. Neabejoju, kad juos ir taip žiūrite, o žiūrėjimas kaip prievolė dar didesnis malonumas. Juk visada smagi mintis, kad ne dykai sėdžiu, o misiją vykdau. Tiesa, per daug nesidžiaukite, už keleto metų jus aplankys Saturnas ir tai bus baisiai sunkiai suderinama su jumis, todėl ruoškitės tam jau dabar – susitvarkykite pagaliau tą chaosą namuose. Taigi jūsų veikimo schema būtų pirma kruopščiai sutvarkomi kambariai, tada filmai. Tik taip. Nes kitaip kai užgrius Saturnas, sveiko kailio gali neišnešti net toks avantiūristas kaip jūs. Nėra tas jūsų gyvenimas toks visai lengvas jau ir dabar, todėl padovanokite sau kažką malonaus, pavyzdžiui, puodelį su mėgiamo filmo atributika ar tiesiog originalų puodelį sau Kalėdoms, iš kurio galėsite kažką gurkšnoti filmų peržiūroje (tas dargi stiprins poveikį, o kažkas tai arbata ar kava, neturėjau omenyje degtinės, kad ir kaip ją mėgtumėte). Ir nors šiemet draugai dėmesiu jūsų nelepins, ar tiksliau priešai puldinės, nepamirškite, kad esate draugiškiausias žmogus pasaulyje ir nepamirškite visiems padėkoti, kad tokį jus nenuspėjamą, permainingą, nepatikimą ir išprotėjusį iš vis pakenčia. Dėkokite, dėkokite ir dar kartą dėkokite. Nes be draugų jūs egzistuoti nesugebėsite.
ŽUVYS. Na Žuvims ir dar su Neptūnu savo namuose, joga praktikuoti tiesiog privaloma. Gyvybiškai būtina. Taip ir gyvūnais rūpintis, pavyzdžiui, paimti, kokį šunelį iš globos namų ir ramiai kasdien su juo vaikštinėti. Žuvims skuba šiuo periodu kenksminga. Taigi neimkite skaliko, jums ir Jorkšyro terjeras bus pats tas, jei šunį pirktumėte. Skaitykite poeziją, tai pripildys kažkokio tokio nežemiško jausmo jūsų trapią sielą. Ir nebūkite gi pagaliau tokios vienos – surenkite šaunų mergaičių vakarėlį per savo gimtadienį, kovo mėnesį Venera kaip tik keliaus Žuvų ženklu, pats laikas linksmintis su draugėmis. O jei dar į gimtadienio kelionę visoms kartu pavyktų išvažiuoti, tai jau būtų tikra šventė jūsų sielai.[:]

Eiti prie įrankių juostos