Konsultacijos

[:lt]Spalio 1 d.

 

Prasideda nauja savaitė naujomis nuotaikomis. O jos turėtų būti neblogos, ypač atostogaujantiems, nes tam laikas puikus. Dabar pats metas egzotiškoms kelionėms. pavyzdžiui, į Afriką liūtų pažiūrėti.

Kas negali keliauti, šiandien turėtų bent jau kaip reikiant save palepinti – idealu kavos/arbatos puodeliu su kalnu keksiukų bei sukrečiančiu trileriu. Vakaras su knyga, ypač aštrių pojūčių istorija – šiandien bus pats sėkmingiausias vakaras. Juo labiau, kad tai nėra tinkamas laikas bendravimui, ypač raštu, todėl atjunkite internetą telefone ir praleiskite ramų, jauką vakarą be „chatinimo“. Tiesiog šiandien pasyvumo diena, ji pakankamai tuščia, tarsi jokia, todėl tokią dieną tinka būti pasyviems. Galų gale juk reikia periodiškai ir to.
Tai nėra gera diena tvarkyti dokumentus, ypač susijusius su valstybinėmis įstaigomis, pavyzdžiui, mokesčių inspekcija, savivaldybe ir pan. Jei kadaise kažką aplaidžiai padarėte, nepadarėte nors privalėjote, ar padarėte neteisėtai, šiandien tai gali išlįsti į dienos šviesą.
Tai vis dar puikus laikas mistikai, raganavimui, ypatingai moterims. Į labai aktyvius veiksmus įsitraukti nesiūlau, bet internete šiomis temomis panaršyti tikrai galima 🙂
Darbingos savaitės!!!

[:]

Eiti prie įrankių juostos